Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet rábírni a vákuumos...

Hogy lehet rábírni a vákuumos benzincsapot hogy megnyisson?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy a robogóm beindul, aztán leáll, mert a benzincsőből nem folyik megfelelően a további benzin. (A csap már korábban is "rendetlenkedett", akkor meg nem zárt el.)Mielőtt szétszedtem a karburátort hibátlan volt, se nem folyt és el is zárt) Akkor úgy javult meg hogy be lett fogva a karburátor indításkor. Hogy lehet rábírni hogy megnyisson a csap? Próbáltam szívni, fújni, de semmi.

2014. márc. 31. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívásra engednie kéne folyni a benzint.
2014. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gonddal küzködök, igaz nekem valamiért a karbiból nem jön szívóhatás aminek nyitni kéne a csapot.
2014. ápr. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kata kata ***** válasza:
Egy benzincsap cserével.Ezek nem tartós fogyasztási cikkek.
2014. ápr. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. válaszoló, jelenleg nekem is ez a bajom, hogy nem szív a karbiból.
2014. ápr. 1. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipő... :D Mondjuk akkor nem tuti a csap hibája, nekem még a hétvégére maradt, hogy kicsit kitisztogatom a karbit, bár 5000km alatt csak nem telhetett el semmilyen mocsokkal annyira, hogy ilyen hiba legyen.
2014. ápr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kata kata ***** válasza:
100%
Vákumcsövet a helyére raktad vissza? Rendesen kitisztítottad mind a karburátort és a benzincsaphoz menő csövet? Cső nem sérült valahol?Ha szétszedés előtt működött akkor valamit elrontottál vagy rossz helyre csatlakoztattál!Szerezzél egy fecskendőt húzzad a vákumcsőre a végét ,benzincsövet vedd le a karbiról,hogy lássad folyik-e húzzad a fecskendőt kifelé ,erre folynia kell.
2014. ápr. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pontosan hol van a vákuum csap helye?
2014. ápr. 2. 17:45
 8/10 kata kata ***** válasza:
A benzincsapon a vákumon.Egybe vannak építve a csappal.
2014. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy, hanem a karburátoron. A szívócsonk felől nem?
2014. ápr. 2. 23:08
 10/10 kata kata ***** válasza:
Ha jól emlékszem akkor igen.
2014. ápr. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!