Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Mennyi a NEM típus...

Üdv. Mennyi a NEM típus azonos motor csere? Trabant 1.1 helyére menne egy Suzuki Alto 1.1.

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szerviz is elég sok, mivel nem csak a motort kell cserélni hanem a teljes hajtást váltótól kezdve mivel 50%-os teljesítménynövekedés lenne.

Papirozás meg szinte lehetetlen ha közúton is akarod használni.

2014. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
SEMMI nem lesz a helyen, minden rogzitesi pontot ujra ki kell alakitani, cserelni a teljes hajtaslancot, feket, valtot, mindent. mivel meg csak nem is hasonlit a ketto, valoban nem sok eselyed van arra, hogy a muszaki vizsgan atmenjen.
2014. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mélyen a szebbe kell nyúlnod ha ezt meg akarod csinálni.
2014. ápr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat, akik mindig más motort akarnak belerakni az autóba, mint ami való. Fogadd el a Trabit Polo motorral, ahogyan gyártották.
2014. ápr. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy Polo 1.4-es motor menne bele? Az papíroztathatóbb lenne?
2014. ápr. 1. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Jajj... ami a 4 ütemű Trabikban van motor, az egy Polo motor, pontosabban annak a licence alapján gyártott motor...
2014. ápr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert nem az érdekel engem hogy milyen macerával jár a beépítés, mert van ismerősöm fényezős és autószerelő is.Hanem az hogy kb mennyi a papíroztatás.Igaz-e hogy terveztetni kell az építés.Mert olyat is hallottam már hogy nem.
2014. ápr. 2. 17:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Például ha egy Suzuki Alto 1.1-es(2004) motort tennék bele akkor egyezne a köbcenti a Trabiéval és kevesebb lenne a károsanyag kibocsájtása.És ilyen esetben mennyi a regadó meg a fizetni való.Ez a kérdés.
2014. ápr. 2. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem jött át a lényeg, mire a papírok minden meglesz... addigra ez annyi pénzbe fog Neked kerülni, hogy simán vehetnél belőle vagy egy 4T Trabit vagy épp egy Altot...

Meg lehet csinálni, de alaphangon fél misit félre is tehetsz a dologra, lehet kevés lesz, és akkor cakli pakli töredékét sem fogja érni a kocsi ennek az összegnek...

2014. ápr. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát figyelj nekem ez az álmom.De ha csak a motorcserét vesszük(mert van egy összetört alto itthon ami működik,tehát azt már nem kell venni),de ha csak a motor cserének az engedélyeztetését,papíroztatását vesszük akkor szerintem az azért jóval kevesebb mint fél misi.Te hogy gondolod?Vagy te mindennel(alkatrész munkadíj stb..)együtt számoltad?Mert ezek már megvannak,a munkadíj meg ingyen lesz.
2014. ápr. 3. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!