Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kárt tesz a fényezésben a dízel?

Kárt tesz a fényezésben a dízel?

Figyelt kérdés
Egy videóban láttam, hogy van aki gázolajjal törölgeti át a kocsiját. Nem megszokott, kérdés, hogy milyen hatással van a fényezésre?

2014. ápr. 1. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen kárt nem okozhat. Az autófestékeknél előírás az üzemanyagállóság. Valószínűleg valamilyen szennyeződés próbált eltávolítani a gázolajjal.
2014. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szennyeződést
2014. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet? Azért én elég erősen kétleném. Oké Ha párszor átmosod nem lesz baja. De a nem tudom hányadik 20-30adik mosás után igen vékony lehet rajta a festékréteg. Mivel festékoldó hatása van. Az előírást meg hagyjuk szerintem:D Gondolom azért mosta hogy fényesebb legyen tőle. Mintha polírozna. Azzal is úgymond 'összemossuk' festéket.
2014. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves előző, igen hiányosak, és hibásak az ismereteid a témában.

Pár alkalomtól nem lesz baja, a festéken levő lakk bírja.

Utólagos 1k-s festék megint más tészta de egy gyári fényezésnek nem lesz semmi baja.

2014. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Számtalanszor előfordult már hogy tankoláskor pár csepp kicsurrant és végigfolyt a fényezésen a tankolónyílás alatt. Semmivel nem más ott a fényezés mint az autó többi részén.
2014. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!