Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek sokan Volkswagen...

Miért vesznek sokan Volkswagen Passatot?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy sok vállalkozó (aki megtehetné), hogy sokkal jobb autót vesz magának. Nekem három ilyen ismerősöm van, mind a három vállalkozó, és újonnan vásárolták. Pedig nem is ismerik egymást. Cégek előtt is szoktam látni passatokat, a konditerembe ahova járok jár néhány cégtulaj, egy jó részük passattal. A másik ilyen autó a Skoda Superb.


Persze tudom, hogy jó autók és felső-középkategóriásak, és full extrásan elég drágák is, de miért vesznek az ilyen emberek full extrás passatot vagy superbet amikor simán vehetnének full extrás BMW-t, Audit, Mercedest, stb.



2014. márc. 27. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

mert neki az tetszik, vagy a fene tudja.

Egy bömös szervíze is drága, nem csak a passaté, és szeritnem drágább is, na meg nem is egy árban van a két autó.

Én is imádom a passatot. Ennyi

2014. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Mert olcsóbb fenntartani mint egy prémiumautót, és ez egy cégnek azért számít. Meg minek nagyobb ha egy Passat is elég? Nagy, jó a motorja, kényelmes, viszonylag olcsó fenntartani, megbízható.
2014. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Lehet van BMW-jük, Audijuk, Mercijük, talán még orsche-jük is.. Csak konditerembe, meg dolgozni, meg egyéb helyekre biztos h nem ilyen kocsikkal Na meg a VW az egyik legjobb gyártó a világon. Baromi megbízhatóak, híres flotta autók, rengeteg km-t megy velük mindenki és soha sincs velük gond. Na meg meg is érik az árukat. 17 millió egy full-full eytrás 300 lóerős Passat CC. A sima Passat ennél is olcsóbb. És minden van benne. Audiból, Merciből, BMW-ből nem kapsz ennyiért ilyen felszereltséget. Na meg legalább a sok irigykedő szívének is könnyebb ha Passat-ot lát és nem egy S Mercit.. Pl. konditerembe is a franc menne durva autóval, hogy aztán téma legyél h biztos maffiózó vagy..
2014. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Oké olcsó fenntartani de aki ennyiért tud új autót venni, sőt többért is tudna venni azt szerintem nem zavarja ha egy kicsit többe kerül a fenntartása.
2014. márc. 27. 22:10
 5/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk abban igazad van, hogy az irigykedők miatt lehet, hogy érdemesebb egy passatal járni a hétköznapokban. Viszont tényleg jó autók, vittek már vele párszor, nagy, kényelmes, erős stb. csak csodálkoztam, hogy miért nem vesznek egy felsőkategóriásat ami ugyanilyen jó vagy jobb is.
2014. márc. 27. 22:13
 6/20 anonim ***** válasza:

kinek mi a jó, kinek mi tetszik, és persze a flotta kezelés sem mindegy.

Sok perimum autó céges....

2014. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Lehet h van van nekik tényleg. Én ha megnyertem volna most a lotto 5-öst amikor 3 milliárd volt, vettem volna Mercit, Porsche-t, meg BMW-t is. Meg igenis egy Passat-ot. Azzal menni barátokkal meg stb. Senkinek se mondanám el h jól megy, van ennél jobb kocsim is.
2014. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
BMW Audi, Mercedes mivel különb? Mondd már meg...
2014. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Oké olcsó fenntartani de aki ennyiért tud új autót venni, sőt többért is tudna venni azt szerintem nem zavarja ha egy kicsit többe kerül a fenntartása."


Má hogyafaxbane?!


Értelmes ember nem olyan alapon választ autót, hogy drágább legyen, mint a szomszédé, hanem hogy gazdaságos legyen.


Nyilván van egy elvárás a motor/kényelem/méret/megjelenés terén, és ha ez megvan, akkor miért választaná bárki is a drágább fenntartásút? Persze Magyarországon ezt sokan még nehezen értik meg, de majd előbb-utóbb talán ott is megjön az emberek esze.

2014. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%

... mert kategóriájában az etalon.

A Golf-ra ugyan ez igaz.

A VI-os Passat az egyik kedvenc autóm, szóval én is ilyet vennék ha megtehetném.

2014. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!