Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tehetem egyedivé a...

Hogyan tehetem egyedivé a kocsim, ha nem akarok köz röhej tárgyává válni?

Figyelt kérdés

Van egy régi 4 es golfom. Minde gyári rajta.

Szeretném kicsit egyedivé tenni, de normális keretek között, szóval vasalódeszka nem kell a tetejére, se színes felnik, meg Mély láda a csomagtartóba!

Amiket láttam egyedivé alakítani, az mind ilyen hatás vadász volt.


Mi alakítható a kocsin, vagy benne, hogy egyedi legyen, de nem akarok boyracer lenni?

Vagy hagyjam úgy ahogy van?



2014. ápr. 1. 19:16
 1/7 dirtboy ***** válasza:

olyan dolgot zártál ki ami miatt már csak annyit érdemes csinálnod hogy minél jobban vissza hozod a gyári állapotot.


a /vasaló deszkát/ még megértem hogy nem kell de hogy egy szép felni miért nem kell azt nem vágom.


a mély nyomó pedig nem varázsol egyedivé egy autót,a komplett jól meg válogatott és minőségi darabokból jól beállított autóhifi viszont nagy élményt nyújthat neked az út során.

2014. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 smitwesson ***** válasza:

[link]

és vagy

[link]

meg üvegfólia

és szép alufelni de ne valami gagyi hanem gyári cucc.

ha ez se teccik akkor kacskaringós szívószál meg tibicsoki a fesztyütartóba.

2014. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Golfoknak megvan az az előnyük (legalábbis szerintem), hogy letisztult formaviláguk van. Nagyon hozzányúlni nem érdemes.

Én max annyit csinálnék a helyedben, hogy keresnék egy szép alufelnit alá, esetleg kicsit sötétíteném a hátsó üvegeket (nem max feketére!), és nagyon max egy 40/40-es ültetést aládobnék. De az utolsó nem is muszáj. És ennyi. Többet kár csinosítgatni.


Valami ilyesmire gondolok, ezek nekem tetszenek:

[link]

[link]


Ez se rossz, csak kár rá az a küszöbspoiler: [link]

2014. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a letisztult formákat szeretem.

Full gyári állapot, egy szép felni, és egy komoly ültetés...ennyi.

2014. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb alufelni és egy kis ültetés. Pár inspiráló kép:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szeritntem nagyon szépek, de az tény hogy a magyar utakon egy-egy ilyen mértékben leültetett autóval kihívás közlekedni. De egy 40/40 vagy egy 60/40-es ültetés még élhető itthon is.

Egyik sem bazári, meg kétezres évek eleji részing sztájl.

2014. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 14 vagy max 15" csillagfelnit tennék alá.Nagyon feldobja az autót egy jó alufelni és egy kis ablak fóliázás,se árt.A kocsid is jobban fog kinézni és több előnye is van a fóliának!

A lámpákat is lehet variálni első hátsót (angel eyes kristály sötétített) lámpával a belsejét meg egy jó üléshuzat kormányvédő meg pár apróság feldobja.

Viszont ezeket a vacak 2-3000 ft os sport pedálokat váltógombot meg a sport kipufogó véget spoilereket kerüld!Ezek teljesen fölösleges cicoma ráadásul nagyon sok van belőle és nem szép!A hangcucc meg lehet gyári vagy kis cd-s rádió hozzávaló hangszórókkal.Nem muszáj erősítő meg mély láda nekem is csak usb-s rádió van benne 4*50w os de bőven elég!

2014. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VarMa ***** válasza:

Szerintem a Golf IV eleve nem egy rossz formaju auto, amit en csinalnek (nem tudom hogy a tied hogy nez ki) de amit lehet szinre fujatnek (diszcsikok, lokharito alja), illetve tennek bele egy ultetoszettet (60/40-est) illetve ami szerintem illik hozza az Audi TT 16"-os felni garnituraja felpolirozva...

Szerintem szep is es ugyahogy egyedi is...Bar izlesek es pofonok tudom de nekem igy tetszene...

2014. ápr. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!