Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a simsont pörgetem, és...

Ha a simsont pörgetem, és stihl olajat rakok bele, nagyon ártok vele a motornak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Stihl olajat a benzinbe?

Miért ártanál? Kétütemű olaj, a lehető legjobb választás.

Én kék színű Stihl olajat használok, és tökéletes pedig nálam is kapja az ívet keményen :D

2014. ápr. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mi a kulonbseg, a kek es piros kozt ? (szine, de amugy.)

mert en a pirosat hasznalom.

2014. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem semmi, max összetétel
2014. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha pörgetem és stihl olajat teszek bele, a stihl olaj megvédi-e a fokozott kopástól, és melegedéstől.
2014. ápr. 2. 17:43
 5/18 anonim ***** válasza:

A piros stihl az ásványi, a kék meg fél vagy full szintetikus.

Én Metabond full szintetikus olajat használok.

2014. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én vettem kb 600ft ért 2T olajat, beleöntöttem a simsonomba és most nem indul... Szét kell szedni és kimosni az egészet, szóval csak óvatosan ne, hogy így járj te is.
2014. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólótól kérdezném hogy jó volt a keverési arány?Mert azt tudd hogy nem mindeggyik adalékot olyan arányban kell keverni.Asszem a Simsonra 1:50 van írva.Na ez hülyeség én 1:40-esre keverem,füstöl,de húz és megy.Inkább így füstöljön.Egyébkén a piros Stihl a legjobb.
2014. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a legjobb amit használ, de maradjunk annyiban, hogy a Metabond a világ egyik legjobb márkája.
2014. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én már 2 éve piros stihl olajat használok és még mindig megy, pedig meg szoktam kínozni egy picikét. :D
2014. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én Castrol power1 racing 2t használok shell 100 benzinhez. nagyon tuti. enyire nem ment ez összetétel előtt.
2014. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!