Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vagy Motor?

Autó vagy Motor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most fogom tölteni a 20. életévem nemsokára, és a jogosítványom is lassan kész B-ből.

Havonta 40 ezer forint körül tudok keresni ilyen-olyan munkákkal, de jelenleg tanuló vagyok még.


Max járműre szánt pénz: 200.000 Forint.

Az autók amiket néztem; Audi A4 1,6 Benzin (1996-os évj.), BMW 316i (1995-ös).

Suzuki, Opel, Seat egyáltalán nem érdekel.


Motorok közül pedig: Aprilia RS 50, illetve más gyorsulási külsejű 50-es motorok.


Az érvek amiket néztem eddig, hogy melyiket olcsóbb fenntartani, melyik kellemesebb télen/nyáron, melyik "vagányabb"


nem tudok dönteni, a Ti véleményeteket kérném.

Előre is köszi a válaszokat



2014. ápr. 2. 03:07
 1/10 A kérdező kommentje:

Annyi lemaradt, hogy amiben tetszik az autó, abban a motor nem, és fordítva.


Ti autó, vagy motor mellett maradnátok?

Az a gond hogy télen motorozni szinte nem lehet...

2014. ápr. 2. 03:12
 2/10 nagy gyuri ***** válasza:
100%
Én biztos autót választanék lehet nincs akkora szadaság érzés egy kocsiba de biztonság igen....mindegyiknek van ellen érve 40.000-böl fen tartani hát nem lesz könnyü hacsak a szülök nem segitenek.200.000ft-ért ne haragudj de nem egy üzem biztos autó lehet venni ,mármint A4, BMW majdnem 20 évesek ami egy dolog attól még lehet jó,máris itt egy ellen érv:)nyilván a motort abban a kategoriában amit akarsz sokkal olcsóbb fenn tartani.Melyik vagányabb?ezt neked kell tudni nekem az autó meg aztán idén is lesz tél... sok sikert:)
2014. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Télen a motor felejtős.

Ennyiért viszont max Swiftet kapsz amit meg tudsz venni és fenn tudsz tartani. Vagány autóról enniyért ne álmodj, örülj ha egyáltalán találsz olyat ami még megy.

BMW? Audi? 200-ért, havi 40-ből? Az első szervizt se tudnád kifizetni hogy egyáltalán működőképes legyen.

2014. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Havi 40-ből autót gyorsan elfelejteni!

Motorhoz télen jól felöltözni!

2014. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőnek autót ajánlok én is. Amikor azzal csinálod majd a kezdeti hülyeségeket, nem lesz nagy bajod belőle. Motornál egy-két bénázás csúnyán végződhet.


Ha már van pár év gyakorlatod forgalomban, válthatsz motorra.

2014. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
200-ból e36-os bmw??? hát az vmi hulladék lehet kb sajnos... arra költhetnél bőven hidd el...
2014. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld pacsi :)
2014. ápr. 2. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:
F Astra! Elnyűhetetlen, és olcsó a fenntartása.
2014. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
100.000ft-ért kapsz használható szoci autót (Skoda, Lada) Nem bmw meg audi....
2014. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből BMW, Audi hasonlók felejtősek, inkább vegyél valami kevésbé " menő " de olcsón és könnyen fenntartható kocsit, lerobbanni, vagy épp havernak azt mondani, hogy szervízben a kocsi és nincs rá pénz a legkevésbé " menő " kategória.
2014. ápr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!