Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes E 290 TD automata...

Mercedes E 290 TD automata vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egy ilyen autót és az automata váltójáról érdeklődnék legfőképp...

2014. márc. 29. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

W210 Merci, a motor jó és problémamentes, 300-400 érik a e km-nél érik a turbófelújítás.

A rozsda a fő probléma, meg pár elektronikai gond.Amúgy a hiedelemmel ellentétben nem olyan rossz, csak rohad

2014. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 4165 ***** válasza:
Ha megvan adva neki, ami jár, sokat kibír a váltó. 60ekm-enként érdemes cserélni az olajat benne. Akkor hálás. Amit te szeretnél venni, abban nyilván sokszor ennyi van. Az elektronikai gondok ugyanazok, mint barmelyik ennyi idős autóban, ami ilyen felszereltségű. ABS, klíma, elektromos ablak. A rohadás azokra még nem annyira jellemző, mint a cdi-sekre. Ki kell fogni egy jót, ami nem hülyéké volt. A motor nehezen meggyilkolható
2014. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pénzt nem adnék érte... A 290TD helyet inkább egy 250D szívó 124-est, sokkal tartósabb autók...


Spec személy szerint kiütést kapok az automatától, eddig egy autónak tudtam ezt megbocsátani, a sors fintoraként egy W210 E50 AMG-nek, de fenntartani azt sem szeretném, bár jó vele menni.


W123 240D-m van, láttam már pár 124-est, 210-est közelről, és nekem a 123-asnál újabb, fejlettebb Mercedes nem kell...


Persze mindenki azt vegyen, amit szeretne ÉS amit fenn tud tartani.


A váltója, ha rendesen cserélnek benne olajat, elég tartós darab, ahogy írják, 60 ezer az olajcsere periódus ezeknél a váltóknál.

2014. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!