Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tuningolnátok egy 17...

Hogy tuningolnátok egy 17 éves lány számára a fekete Audi A4-esét? Bőv. Lennt.

Figyelt kérdés
Most fekete, semmi tuning. Nem szeretné túlzásba vinni, arra gondolt, hogy a felniket kicseréli, és a kerekei mondjuk egy kicsit kilógnának az ív alól. Egy spoiler is felmenne rá, valamint leültetné a kocsit. Festésen is gondolkozik nagyon szeretné matt feketére, a visszapillantótükröt és a spoilert pedig a felnivel azonos színűre, pl zöldre. Szerintetek ez már túlzás lenne, vagy jól nézne ki?
2014. ápr. 2. 17:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Természetesen most csak a külső tuningról van szó, a teljesítményt meg az ilyesmit már elintézte.
2014. ápr. 2. 17:45
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és szoknyán is gondolkozik:D lemaradt.
2014. ápr. 2. 17:47
 3/22 A kérdező kommentje:
Sőt, inkább szoknya, mint spoiler:) A kettő sok lenne, nem?
2014. ápr. 2. 17:48
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Irigylem az ilyeneket akiknek ennyi kidobni való pénzük van. Miért nem adja oda inkább a szegényeknek mint ilyen baromságra költi?
2014. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha alapból szép a fényezése, kár lenne újrafújni mattra.

Én inkább lefóliáztatnám az egészet matt feketére.

Egy szett szép felni, egy 40/40-es ültetés és szerintem kb ennyi elég is ahhoz, hogy az autó sportos, de mégis elegáns legyen. Szárnyat, meg szoknyát én nem tennék rá.

Egyébként jó lenne tudni hogy milyen A4, mikori évjárat.

2014. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Limousine.

A fólia tényleg jobb lenne, de lehet, hogy marad az eredeti.

2014. ápr. 2. 18:02
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább szárny, mint szoknya. Ha ülteti akkor tegye azt keményebb és rövidebb rugókkal, felnit is cserélhet de ne akarja szélesíteni, a sárvédő ívén túllógó kerékért elég keményen büntet a sündőrség. Azt, hogy a felnit , szárnyat meg a tükröt valami elütő színre fújassa, szerintem az olcsó autókra jellemző tessék-lássék tuning. Esetleg egy légbeömlő a motorháztetőre, azt pedig bevezettetheti a légszűrőházba. Bár nem sokat ér mondjuk egy tdi-nek.
2014. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát bizony, hogy büntetnek, de azért annyira nem lenne feltűnő.

A sima fekete nem lesz túl komor, vagy elegáns egy 17 éves csajszi számára? Mondjuk van abban valami, hogy tényleg "olcsó" hatást keltene, nincs valami ötletetek, hogy hogy vigyünk színt az autóba, de mégse legyen olyan átlagos?


Ja és lefelejtettem, hogy az ablakok sötétítettek.

2014. ápr. 2. 18:16
 9/22 A kérdező kommentje:
A légbeömlő tetszik:)
2014. ápr. 2. 18:17
 10/22 anonim ***** válasza:
Innen tudsz ihletet meríteni: [link]
2014. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!