Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös motort ajánlanát...

Milyen 125-ös motort ajánlanátok? Érvek /ellenérvek .

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 17:58
 1/8 plasztik@ä ***** válasza:
yamaha honda kawasaki
2014. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Etz 125

Megbízható szerintem, én 1 hónapja vettem, a blokk fullra fel van újítva, főtengely, henger szett, lánckerekek fogaskerekek lánc, minden amin kopás volt az cserélve lett. hidegen 2-3 rúgás, melegen 1 rúgás, és nagyon szépen jár alapjáraton, megbízható az enyém most már, szóval én ajánlom, alkatrész van hozzá bőven, és nem túl drágán, megy is rendesen, mondjuk nekem 13 fogas első lánckerék van rajta, szóval jól gyorsul.

2014. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Yamaha Dragstar 125


Az egyetlen 125-ös, ami motorra hasonlít.

2014. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 smitwesson ***** válasza:
ETZ
2014. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor KTM Duke 125, talán a legjobban felszerelt motor a kategóriában
2014. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cagiva mito, Honda nsr 125, ktm duke 125, husqvarna sms 125.
2014. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen néztem énis a duke-ot sokan mondják hogy lassú lomha stb..de nekem nem is az a fontos hogy olyan hűdeha gyors legyen..kinézete nagyon tetszik, meghát mégis csak egy KTM... tudnátok véleményt mondani róla? köszi!
2014. ápr. 4. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elég sok emberrel beszéltem már, akinek Duke-ja van (jó pár éve szemezgetek vele). Az általános vélekedés az, hogy nem a legfürgébb blokkja van a kategóriában (YZF R125 meg Aprilia R4 125 nyilván rávernek jópár km/h-t), de egyáltalán nem lassabb az átlag 125-ösöknél, a minősége kiemelkedő, tehát tartós és nagyon jó alkatrészek vannak benne. A fékjei, lengéscsillapítói a legjobbak között vannak.

Na meg állatul néz ki, tuti, hogy megbámulnak vele mindenfelé. Ha van pénzed rá, akkor KTM Duke 125.

2014. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!