Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mezogazdasagi vontato?

Mezogazdasagi vontato?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leakarom tenni a "T" kategoriat, tehat a mezogazdasagi vontato jogsit, es nekem mar megvan a "B" kategoria.

Az lenne a kerdesem, hogy ilyenkor is mennem kell alkalmassagira? Hiszen nekem mar megvan "B" kategoriara.



#alkalmas #vontato
2014. ápr. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megkaptam a B mellé a T-t is, te miért nem?
2014. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkaptad te, ostoba.
2014. ápr. 3. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez most minek szántad? Nem tudom értelmezni:(


Mi szerepel a jogsidon?

2014. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A B-hez megkapod a T kategóriát is.

Csak van némi különbség a T kategória 185 és a T kategória 187-es kódjai között. B kategóriához a 185-ös kód dukál, amivel nem húzhatsz nehéz pótkocsit míg a 187-es kóddal már húzhatsz,ráadásul kettőt is.


Gondolom a kérdező ez utóbbit szeretné.

2014. ápr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pontosan, az utolso jol mondja.


185-os kod szerepel a jogsimon, amivel nem huzhatok nehez potot. Viszont en, a mezogazdasagi vontatot szeretnem letenni, amivel mar 2 nehez pot-ot is huzhatok.

Ezzel osszefuggesben az volt a kerdesem, hogy mivel nekem mar meg van "B" kategoriabol a jogsim, es az alalmassagim, "T" kategoriara ugyanugy mennem kell alkalmassagira?!

2014. ápr. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!