Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem miért nem lehet saját...

Nekem miért nem lehet saját kocsim, ha fenntudnám tartani?

Figyelt kérdés

Mármint jogilag lehet (21 éves vagyok) de azért megszoktam beszélni itthon az ilyeneket. Apámnak, ha megemlítem, hogy akarok egy kocsit akkor egyből azt mondja, hogy ne nézegessem meg ilyeneket. Kérdeztem: Miért?! Semmit nem szólt.

Dolgozok, nem drága kocsit akarok (150e ft max). Nem értem mi baja... De azt a lerozzant Trabantot ami itt áll egy asszonynál mondta, hogy menjek, dolgozzak valamit érte aztán hozzam el... Persze mikor volt maszek munkám és egy rossz úton kellett menni (kis része földes) akkor nem adta oda, mehettem motorral a 2-3 fokban. Peugeot 207-es van amúgy.



2014. ápr. 3. 21:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Végül is, ha hazajövök vele már nem tud neki mit csinálni :)
2014. ápr. 3. 21:44
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel és éld a saját életed!
2014. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ergo csak állítsak be vele?
2014. ápr. 3. 21:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját pénzedből veszed akkor nincs semmi közük hozzá!

Viszont ami a fentartását illetni nem csak tankolni kell egy kocsiba hanem szervizelni is,na meg biztosítás,műszaki,egyéb illetékek stb stb(átírás is egy vagyon) Számold ki jól magad és vegyél autót! :)

Amúgy hol van ez a ledolgozom a trabi árát? Engem ilyen simán érdekelne ,főleg ha normál állapotban van :) Ki s pappírtigris :)

2014. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán állíts be, megbarátkozik vele. 21 vagy.
2014. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És igen csak állítsál be vele....Érezzék hogy már kezdesz önálló lenni :) Állj ki magadért! :)
2014. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

J-N-SZ megyében van.


Először mindig "ellenséges", de ha párszor felhozom a témát utána már ő jön, hogy na akkor milyeneket néztem ki. Mikor motort akartam venni is így volt. De ez mégis csak egy kocsi :D


Átírással, biztosítással, legelső minimum karbantartással (olaj, szűrők) stb kalkuláltam az árba. Annyit szedek össze, hogy biztos elég legyen. Bár egy 20 éves Skoda 120-nál az alkatrész nem nagy tétel.

2014. ápr. 3. 23:00
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha 150ért olyan kocsit kapsz, amin csak olajat meg szűrőket kell cserélni, akkor bekerülsz a Guiness rekordok könyvébe, az biztos.
2014. ápr. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

skoda 120 is jó,igaz nem drágák az alkatrészek de ha jól csinálod és sok alkatrészt veszel akkor az már sokba van :)

Ha jót akarsz gyűjts inkább suzukira ,azok nincsenek sokban és sok baj nem szokott velük lenni (a törésteszten kívül)

2014. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem lehet mert még gyerek vagy, mert ilyet kérdezel. Könyörgöm! -elmúltál húsz éves, dolgozol,kérdésed nem egy kérdésnek kellene lenni ,hanem kijelentésnek.
2014. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!