Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné egy S50 es simson...

Megérné egy S50 es simson 40ezerért vadi uj dugo/henger uj teleszkopok ülés nincs kiülve váz nincs kókány heggesztés pöcc röff indul teljesen ujravan festve váz meg minden?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha igényesen van megcsinálva akkor igen megéri.
2014. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

25000 forintért vettem egy olyat, amiben nincs dugattyú és karcos a henger.

Szóval simán!

2014. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csapj le rá, nyáron kétszer ennyiért el lehet adni
2014. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség azért venni simsont hogy majd nyáron drágábban eladod.
2014. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm vesz egyet, felújítja, és eladja kétszeres áron.

Neki megéri :)

2014. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem eladni akarom hanem megtartani sokáig megvigyázni lassan már muzeális értéküek nehéz jót találni:) örülök nekimár megis van bele is csavartam pár km et:) szerencsém volt vele semmi hibája:)
2014. ápr. 5. 01:07
 7/10 anonim ***** válasza:
A S51 sokkal jobb, mint az S50, de még így is jó ár a negyven ezer azért a motorért. Meg kell venni 38-ért...
2014. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lajos 001 válasza:
ha egy mód van ne vedd meg hiába szép meg jó de ha kimegy a főtengely szimering szét kell húzni a blokkot 300 forintos szimering de széthúzni a blokkot ha fizetni kell érte 10 ezer inkább ne és ha szériahibás a szimeringed akkor is cserélni kell INKÁBB NE VEDD MEG
2014. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem azért de most miből tart szétborítani egy simson blokkot? Van hozzá nagyon sok leírás,kép,videó,talán még szerszámhoz is akad műszaki rajz,de nem nagy cucc széthúzáshoz szerszámot csinálni sem.

És ha valami nem megy figyelmesen végignézed ezt a videót,esetleg kérsz segítséget más simsonosoktól...

https://www.youtube.com/watch?v=WTZJt_HY7Zg

2014. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent még mindig pöcc röff hibamentesen megy...mentem vele mindennap:) nem csörög nem csattog nem csöpög az olaj...annyi volt vele hogy a karbit takaritottam ki és cseréltem tömítést..de ilyen motorvásárlásnál az alap gondolom
2014. ápr. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!