Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 sw 2. 0 hdi 2004....

Pocket kérdése:

Peugeot 307 sw 2. 0 hdi 2004. ANTIPOLLUTION FAULT a központi kijelzőn. Kiolvastattam volna a hibát a saját autószerelőmmel, de sajnos ez a hibakód csak szakszervizben értelmezhető. A hibakód a következő :04006 és a 04008. Volt valakinél ilyen kód?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ráteszel egy rendes ODB hibaolvasót, akkor nem számokat fog kiírni, hanem konkrét hibákat! Egy ilyent pedig 10 ezer alatt is lehet venni. Ennyire sóher a szerelőd?


Az is lehet, hogy valamit szarul is csinált, mert nemigazán van ilyen hibakód:

[link]

2014. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VarMa ***** válasza:

Nos nekem egyszer jott fel ez a kod (C4 1.6 HDi 110le).

Epp mentem vele videkre amikor egy emelkedon eros szembeszelben padlogazas gyorsitasnal bejott ez az uzenet.

Nekem akkor volt eleg jo citroen szervizes ismerosom akit fel is hitvat es mondta azonnal forduljak vissza mert tobbretugu lehet a problema es akar roviduton le is alhat az auto.

Gond nelkul hazaertem vele, masnap feltettek gepre es egy rovid idore tul toltott a turbo...

Kapott egy softver frissitest es kesz is volt.

Nekem szerencsem volt, mondjuk lehetett volna annyi eszem hogy megkerdezem mi lehetett volna a nagyobb gond...

2014. ápr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2014. ápr. 7. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!