Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok véleményt erről az...

Írnátok véleményt erről az autóról?

Figyelt kérdés
aprod.hu/hirdetes/opel-vectra-1-6i-16v-caravan-ID232YX.html#9a490aa8b1

2014. ápr. 5. 16:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 5. 16:36
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
a tejszínhabos flakon kupak odab.sz... :D
2014. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azon kívül más ?
2014. ápr. 5. 16:55
 4/11 A kérdező kommentje:
És erről? [link]
2014. ápr. 5. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a G Astra jobban tetszik, de az tuti többe lesz a honosítása mint amit a hirdető ír. Én nem vennék külföldi rendszámosat, csak ha van ebben járatos ismerős aki segít a magyar forgalomba helyezésnél.
2014. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De ha csak Opelt akarsz venni akkor nem kell kérdezgetni.
2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a G ezek közül, de az sem mai darab már...
2014. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor nem kérdezek,de neked se kötelező írni ide.Én véleményt kértem,mivel nő vagyok ,nem értek annyira az autókhoz,csak mindenütt azt olvasom hogy opelt vegyek,mivel nekem fontos hogy ne kerüljön sokba a fenntartása,javítása és kb 400 ezrem van rá.
2014. ápr. 6. 15:13
 9/11 kutyus21 ***** válasza:

Helló jó az Opel Vectra B néztem és megéri, az árát de a G Astra is jó a külföldi autók jobb, állapotban vannak mivel ott jobban meg, becsülik és mivel jobbak az utak mint Magyarországon ezért, a futómű hibátlan. Ahogy a felnik is de, azért vásárlás előtt azért nézd körbe néz be alá is meg vidd el egy próba körre ha ezt nem engedi hagyd ott, de szerintem meg engedi hiszen kell, neki a pénz. Próbáld ki az összes elektromos berendezést is. És minden papírt néz át rendesen ha kell 2-szer is Nehogy csalóka legyen a papír nézd meg a motorszámot alvázszámot és nézd meg, a papíron is ugyan azt hogy, stimmel-e a szám ha egy szám is nem stimmel akkor ott van valami bibi.

Egyébként én az Opel Astra F 1.7Td

vagy az Opel Astra 1.6 8V ha benzines kell.

2014. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Astrát lehet cigány hirdeti, én azt hanyagolnám.
2014. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!