Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felhívtam a tulajt ősszel 84...

Felhívtam a tulajt ősszel 84 ezer Km-el vette elmondása szerint és jelenleg 110 ezer km van benne, mit mondtok? Reális amit mond vagy inkább meg se vegyem?

Figyelt kérdés

Hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_iii/volkswagen_golf_iii_2.8_vr6-7655570


Vw Golf 2.8 VR6


2014. ápr. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz naiv. Senki sem hinné el ilyen idős autónál,hogy annyi van benne. Bármennyi is legyen benne az az autó már szét van hajtva,mert senki sem azért vette meg az évek alatt,hogy szolidan közlekedjen vele.
2014. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy 26000 km-t tett bele az reálisnak tűnik. Az hogy 84000 km-el vette az már nem tűnik reálisnak. Ettől még lehet hogy tévedek. Nekem tetszik ez a típus, itt nincs mese ezt személyesen meg kell nézni ha érdekel. Gyanús ez a kocsi, minden esetre :)
2014. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 waland ***** válasza:
100%

Hát ebben tuti több van :D. Ez nem ilyen nagypapi autója, amit havi egyszer visznek a telekre.

Van egyébként hasonló korú autó, amiben még akár kevesebb is van (pl. az enyémet előre kéne tekerni, hogy valaki megvegye - ki hinné el egy 95ös autóról, hogy csak 30k van benne), nade alufelni, sportkivitel stb., ki vesz ilyet, hogy aztán csak álljon vele a garázsban?

2014. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Állapotot veszünk, nem kilométeróra állást!
2014. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék én is rajt ha csak annyi lenne benne.
2014. ápr. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ki hinné el egy 95ös autóról, hogy csak 30k van benne"


És ki hinné el az enyémről hogy 78-as autóban 68k van?! Pedig annyi, első tulajos autó.

2014. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!