Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet fóliázni ujjnyi rozsdafo...

Gabes08 kérdése:

Lehet fóliázni ujjnyi rozsdafoltos tetőre ha lecziszolom és kigittelem?

Figyelt kérdés
Van pár újjnyi nagyságú rozsdafolt és festékfelpuposodás a tetőmön amire 3m mattfekete fóliát rendeltem. ha kicsiszolom gittelem és szintbe hozom az egészet akkor a gittre és csiszolt felületre is jó a fóliázás, vagy csak lakkozott festett felületen tapad meg tartósan?

2014. ápr. 6. 23:00
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy csak lakkozottra tapad rendesen. Ha jó áron jutottál hozzá, akkornesetleg egy próbát megér.


Honnan tudtál rendelni? Kerestem, de nem találtam sehol. Így maradt az Oracle. Bár eddig nincs rá panaszom...

2014. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért csiszolás után egy jó rozsdaátalakítós alapozóval kezd. Aztán mehet rá a gitt. Arra meg esetleg valami olcsó festék, ha szükséges a megfelelő tapadáshoz.
2014. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bocs hogy csak most írok pestről rendeltem, de azóta már leszedtem és gyöngyház fehérre fujattam. a fólia nem nagyon tetszett
2014. okt. 16. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!