Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mai napon vizsgáztam ami nem...

Zsoltikaa71 kérdése:

Mai napon vizsgáztam ami nem volt 5 percnél hosszabb egy stop tábla miatt. Tudom álló mozdulatlan kerekre kell érkezni e táblánál na, de ha semmi nem autó nem látható és minimálisan csorgok az már bukás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Stop-ÁLLJ!Elsőbbségadás kötelező!
2014. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És ezt manapság hányan tartják be mert szerintem csak addig amíg vizsga van utána nem. Eddigi látottak alapján én ezt láttam. Akkor azoknak minek vezetői engedély?
2014. ápr. 7. 18:25
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Annyi eszed azért lehetne, hogy legalább vizsgán megállsz...
2014. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Normálisan tettem fel egy kérdést nem nem csípem a bunkó szöveget. (annyi eszed...) -.-"
2014. ápr. 7. 18:32
 5/26 anonim ***** válasza:

A vizsgán utolsó betűig szabályosnak kell lenni.

Hogy utána ki mit csinál teljesen más tészta: igazad van, hogy "STOP"-nál is csak akkor áll meg az ember ha jön valaki vagy körül kell néznie, a tábla vonalában (ahogy a vizsgán kell) senki. De a vizsgán az előírások számítanak és kész - ha vezetői engedélyt szeretnél, akkor ezeket tudnod kell; utána tőled függ, hogy a saját felelősségedre ezeket a szabályokat hol, hányszor és hogyan szeged meg.


Szóval tábla vonalában meg kell állni. Nullára. Aztán onnan lehet előre csorogni.


De ugyanilyen elven kell kezelni a T betűs autóban a gyalogosokra, tükrök használatára, irányjelzésre, többi jármű elsőbbségére, elindulás előtti ellenőrzésre stb. vonatkozó szabályokat.

2014. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bukás. És aki normális, az nem csak vizsgán tarja ezt be, hanem utána is. Nyilván nem véletlenül van külön stop tábla és elsőbbségadás kötelező tábla.

Úgy általánosságban egy kezdő vezető minden egyes szabályt tartson be pontosan, mert a rutinnal úgyis lazulni fog kicsit. Na de ha nem tartja be a szabályokat már az elején, akkor miből fog lazulni :)

2014. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk 10 kezdő vezetői engedéllyel rendelkező szerintem olyan 6-7 tuti nem tartja be a vagányság,gizdaság ott van minden kezdőbe...
2014. ápr. 7. 18:46
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

ja ja az ilyen vagányak szoktak felcsavarodni a villanyoszlopra :)

felőlem a saját élete terhére mindenki annyit vagánykodik, amennyit akar, de engem ne veszélyeztessen, főleg egy kezdő, aki még nem is tud úgy reagálni a hirtelen, váratlan helyzetekre, mint aki már 10-20 éve vehet

2014. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
*vezet :)
2014. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Remélem ezt a szép megjegyzést nem nekem szántad.!
2014. ápr. 7. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!