Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán 4x megbukni!?

Forgalmi vizsgán 4x megbukni!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18/L vagyok. 4x megbuktam forgalmi vizsgan,utana szuneteltettem a vezetest fel evig. most elkezdtem megint,veszek plusz 5 orat amibol mar 2-t levezettem. az oktatomnak uj autoja van,bar szerintem mar megszoktam.mindig valami hulye indokkal buktattak, nemtetszett a parkolas, lassan parkoltam stb. 5.jere elnezobbek lesznek? magabiztossagom sokat javult! tenyleg 2vb lesz? nalam sokkal benabbak is atmentek.. volt aki csak 2-ban ent egesz vegig a vizsga alatt,ugy szoltak h tegye 3.ba stb.. oktatom szerint szepen vezetek. 5. sikertelen vizsga utan ugyerzem feladom :/

2014. febr. 23. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
5 sikertelen vizsga után, az én időmben az egész oktatást újra kellett kezdeni. Nem tudom most hogy van. Ha a többiek átmentek, te meg nem, akkor nem bénábbak mint te. Nem lesznek elnézőbbek. Az sem jó ha nincs önbizalmad, de az sem ha túlzott önbizalmad van. Vizsgabiztostól is függhet, van aki beleköt mindenbe, van aki nem. De a súlyos hibákért mindegyik megbuktat.
2014. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Elnézőbbek?Attól függ,hogy milyen ing van rajtuk?Én egyszer buktam másodjára átmentem.De szerintem csak szánalomból mivel volt egy rész amin meghúzhatott volna.Nevezetesen a legegyszerűbb parkolásnál a párhuzamos előrét kúrtam el.Nem 40 cm-re álltam vagy mi,aztán ő szólt,hogy kezdjem újra.

Sok esetben indokolatlanul kaptam a hibavonalat.De mindegy is.

Szerintem már meg lesz neked,főleg ha az oktatód is mondja,hogy ügyes vagy!Ne parázz rá.Szerintem a vizsga előtt ülj le és gondolj át mindent részletesen,a hibáidat elemezd,hogy hogyan is kellene.Én amikor mentem vizsgázni úgy keltem fel,hogy én leszek itt a Fernando Alonso így nyugodtabb is voltam.:)

Lehet rá számítani,hogy két vizsgabiztos lesz.De ez se 100%.Az oktatód majd elmondja.Azért ne add fel ha nem sikerülne,jó tudom,sz.ar érzés lesz lefeküdni de attól még holnap nap lesz.

Inkább ez az ember adja fel a vezetést,ne te!

http://www.youtube.com/watch?v=MTcC3RjYGxI

Jó légy!

2014. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is most lesz az 5..

Kettőnél olyan pszihopatát kaptam ki (uggyanaz az ember), hogy egyszerűen nem tudtam koncentrálni. Befeszültem és végem volt. A kettő közül egyik sem tartott 10 percnél tovább... A másik kettőnél meg egyszerűen elbambultam.

Mostjön az 5. nekem is.

Valóban 2 vizsgabiztos lesz, ezt mondta az oktatóm is.

Nem hinném, hogy elnézőbbek lesznek, csupán azért vannak ketten, hogy ilyen esetben ne 1 ember döntsön.

Mert 5 sikertelen vizsga után el kell menni PAV-ra. (Pest). Ha ott az sikerül, akkor utána annyiszor mehet az ember vizsgázni, ahányszor akar. Vagyis amíg sikerül.

De azt azért nem szeretném megélni.

Sok sikert hozzá ! ;)

2014. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2. Akkor majd en leszek Kimi R. :) leglaabbis arra gondolok majd, ez tetszik..

3. en sem szeretnek pav-ra menni... :/


igazabol mar elment a kedvem az egesztol, mert mmindenhol ezzel piszkalnak es kapom a megjegyzeseket, suliban mindennap -.- kinevetnek stb.. :/ ost hiaba magyarazok h de ezert meg azert, meg ez eg az volt, ravagjak h bena vagy,add fel stb :/

2014. febr. 23. 14:14
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
5. vizsgán KÉT vizsgabiztos ül be. Akkor sikeres a vizsga, ha mindkettő átengedett.
2014. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

oktatom mondta,hogy 5.nel mar apro hibakert nem buktatnak csak toljak at az embereket,viszont ugye piros lampan athajtas ilyen nagyobb dolgok csak a bukta..

ez a f1 pilotanak "kepzelem" dolog bejott ma :) jol vezettem,elveztem a vezetest!!! de azt nem tudom meg h parkolasnal hogy alkalmazzam!!? :)

2014. febr. 27. 20:52
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

Na az jó kérdés!:)Háát,ne úgy amit küldtem arról a nőről.Mert az valami Csernobili szökevény lehet.Nem tudom,hogy mennyit kéne innom ahhoz,hogy úgy parkoljak.:D

De menni fog az neked,majd írd meg,hogy hogy sikerült a vizsgád!Szurkolok.:)

2014. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Sikerült a vizsga? Kíváncsi vagyok :) Én kétszer buktam meg és már eléggé el vagyok keseredve, az oktatóm elég szemét, már nagyos sok órát vetetett velem és sajnos van olyan, hogy két hét is eltelik mire újra mehetek. Ha a következő vizsga se sikerül, akkor váltani fogok.
2014. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Majd április 1-én lesz a vizsgám..háááát kíváncsi vagyok.. már egyre jobban piszkálnak ezzel a suliban :(
2014. márc. 22. 20:43
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Tudom, hogy elég rossz érzés, de szurkolok neked!!! Neked majd április 10-én lesz a harmadik.
2014. márc. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!