Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a motoromnak?...

Tomi005 kérdése:

Mi lehet a baja a motoromnak? Simson s51b megszakitós

Figyelt kérdés
Pöcre el indult miden gond nélkül és 100m után megált és azóta nincs szikra. Nem rég lett ben cserélve megszakittó,kondi, trafó csak a gyujtótekercs a gyári . kb 100 km-t mentem vele azóta mióta ezeket cserétem. Valami tippp hogy mi a baja???

2014. ápr. 8. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kondi. Mivel ezek hulladék utángyártottak. vegyél beme Trabant vagy lada kondit. Neken ladáé van benne. Kis bütyköléssel bele tudkd varázsolni.
2014. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a kondit is meg a megszakitót is. És a helyzet változatlan, ugyan úgy nincs szikra. Lehetséges hogy a gyujtótekercsem halálozott el ???
2014. ápr. 9. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2014. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az lehet hogy a tekercsed, igen. Ha már az egész rendszert kicserélted, akkor egyértelmű hogy az ment tönkre.
2014. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát most ahogy joban átlestem csak az lehet a gond, mer nem az a tipikus kondi baja volt megszakitó se "hegesztett" trafó újj meg semmi durogás semi mentem és csak pugy leált mintha csak menet közbe le vettem volna a gyujtást róla.
2014. ápr. 9. 20:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Cseréltem tekercset de igy sincs szikra. Vlami más ötlet??
2014. ápr. 12. 11:02
 7/10 A kérdező kommentje:

Próbléma megoldódótt :)

A hiba: sikerül egy zárlatos kábellal bekötni a dudát és a dudu miatt nem volt szikra. Mindent kimértem műszerrel és a duda vezetéke volt a rosz . Újrakötötem a dudát és már van is szikra.

2014. ápr. 12. 18:35
 8/10 anonim válasza:
Benzines járműveknek ez az átka, egy kábel rossz helyre kötsz, és valami elviszi a szikrát másfele. :D
2014. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Láttál már dízel simsont a mindennapokban?
2014. ápr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen láttam Dízelt xD. Haveromnak az van, Benzinnel beindítja, átkapcsolja gázolajra és megy mint a mezses + jobban füstöl mint a gőzmozdony. :D
2014. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!