Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma Van egy...

Higinsz0614 kérdése:

Mi lehet a probléma Van egy simson s51 n-es motorom megszakitos?

Figyelt kérdés

2-3 havonta cserélni kell a megszakitott mert elromlik a gyujtás és nem tudom mi lehet a baja elvitük már szerelöhöz megcsinálta és ugyanugy elromlott 2-3 honapra rá

Nem rég lett cserélve benne a trafo gyertya kondi gyertya pipa gyujto tekercs És még mindig van valami baja


2013. jan. 9. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

hát vegyél egy másik boltban, vagyis olyan boltban aki valószínűleg máshonnan szerzi be a megszakítót, mert lehet hogy nagyon rossz minőségű...

de hallottam olyanról is hogy ha nem jól van beállítva a hézag, akkor tönkremegy elég hamar, lehet hogy az a szerelő se nagyon értett hozzá...

2013. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hát több boltbol vettem már és a környékbe áms nem nagyon vanmeg mondom mindig 2-3 honap alat tönkre megy szoval nem tudom hogy a minöségel lehet e a probléma
2013. jan. 9. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A Simson gyújtás alaplapon gyárilag van egy kis filc, amit jól át kell itatni műszerolajjal, mert az keni a lendkerék excenterét! Ha szárazon forog, akkor elkoptatja a megszakítót!

Az alábbi képen a kondenzátor mellett láthatod:

[link]

2013. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget ezek után remélem jo lesz a motor
2013. jan. 10. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
"elromlik a gyujtás" beég? elkopik? nem gyujt? pontosan mi a jelenség?
2013. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elromlik a gyujtás , és 1 uj megszakiti csere beáltás és jo lesz csak 2 honapig
2013. jan. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!