Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki nagyon tele van (anyagilag...

Aki nagyon tele van (anyagilag), annak milyen kocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Csak egy jöhet számításba, mindennapi használatra.Kényelem, prémium minőség, megbízhatóság.Ezek min követelmény.Benzin vagy diesel mindegy.

2014. ápr. 10. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Az új Mercedes S500 a Magic Body Control nevű felfüggesztéssel.
2014. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarok fizetett reklámozónak tűnni (már több kérdésre is írtam ezt a típust válasznak), de mennyit használod naponta az autót?

Mert ha nagyon tele vagy, és ha 400 km-nél nem mész többet naponta, akkor vehetnél egy Tesla Model S autót. Teljesen elektromos, a kényelméhez és a teljesítményéhez viszonyítva fillérekből fenntartható. Pesten pl több ingyenes töltőállomás van, de otthon sem drága. Éjszakai árammal egy teljes feltöltés kb 4000 Ft, és ebből kb 400 km-t mehetsz. Egyszeri nagyobb befektetés, hogy egy nagyobb biztosítékot kell felszereltetni, különben egy élet, mire feltöltődik a szokásos 16 A-ről.

Töredékannyi mozgó alkatrész van benne, mint egy normál autóban, nincs olajcsere, légszűrőcsere, elromlott turbó, cserélendő gyújtógyertya, stb-stb.

Egy mindennel telepakolt modell több, mint 30 millió forint, de megéri :)

2014. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egyedül akarod használni.A legjobb választás a felső kategóriás luxus autók, mint pl

s merci, 7es bmw, A8 v A7 audi, jaguar xj vagy xf, lexus ls vagy gs.

Ezek mind nagyon jó és megbízható autók.

2014. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
x6,x5,q7,Cayenne,vagy ha nem akarsz feltűnést akkor tuareg
2014. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Audi A4,6,7,8...Q5,Q7

Bömbi X5,6 vagy abból is a szedánok

LExus?

2014. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elektromos kocsit nem mernék venni, bár a teslát és az opel amper t is nézegettem.

De még mindig írnak róluk rosszat is.

2014. ápr. 10. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki nagyon tele van (anyagilag) az pontosan tudja milyen autót akar, szerintem egy a4 vagy nagyon max a6 sintü autónál több nem igazán kell, az már semmit nem jelent kényelembe, hogy hátul nem 30 centire van az ülés a lábadtól, hanem 40re, ellenben egy a8as költségei jóval nagyobbak az a4/a6 hoz mérten, belvárosba használhatatlan szinte. Bár gondolom elég nagy mellényt hordó ember vagy, ezért is irtad oda mennyire tele vagy, úgy hogy csak az s63 amg jöhet szóba szerintem. Bár nagyon kétlem, hogy lenne pénzed. Én sok gazdag embert ismerek, egyiknek se jutna eszébe itt kérdezősködni, ők úgy szokták csinálni, hogy elmennek az ismert prémium márkák szalonjaiba, a legújabb zászlós hajót elviszik mindegyik kereskedésben egy próbakörre, majd ha végigjárták a szalonokat, vissza mennek oda amelyik a legjobban tetszett nekik és megveszik. Meg gondolom minden gazdag embernél így megy ez. Nem tudom elképzelni az élethelyzetet ami ezt a kérdést szülte. Jajj most van feles 50 millám csak kocsira, felmegyek a gyk-ra és megkérdezem az emberektől, hogy milyen autót vegyek belőle, mikor nagy részük még csak nem is ült ilyen autóba, nem hogy tulajdonos lenne. Erről ennyit, küldheted a piros kezecskét, ettől még nem lesz pénzed.
2014. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Buzuki Swift
2014. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!