Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba Honda Civic...

Dávid0094 kérdése:

Mi lehet a hiba Honda Civic 1.4i (béka), ha beindítom és néha, főleg ha hirtelen gázt adok, vagy erőteljesebben gyorsítok vele akkor kopogás hallatszik a motorból, ez akkor is jelen van, ha beindítom és pár másodpercig is ezt csinálja hidegen?

Figyelt kérdés
Nem szelephangja van,hanem tényleges kopogás
2014. ápr. 11. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
valaki tuti mondana tippet mi lehet az, de így is úgy is elkell vinned szerelőhöz, az lenne a legtisztább ha mihamarabb elvinnéd , míg esetleg nem teszel benne nagyobb kárt
2014. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hajtókarcsapágyat mondanék
2014. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
úgy hallom mintha a motor felső részéből jönne a hang,mondjuk ezt így senki nem veszi észre elsőnek ezt a kopogást csak akinek füle van a motorokhoz :)
2014. ápr. 11. 16:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez esetleg?


[link]


Bocsii xD

2014. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hondát nem lejárni :D,amugy lehet semmi baja csak nekem szokatlan,mert tényleg nagyon kicsit hallatszik,meg hidegen pár másodperc,meg mikor hirtelen erőteljesen elkezded nyomni akkor,de lehet hogy ez normális :)
2014. ápr. 11. 17:46
 6/14 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, keresztapámnak, és legjobb barátomnak is civic-je van, igaz 5gen , de egyiknél sem tapasztaltam ilyet, tehát szerintem ez nem normális dolog, vidd el megnézetni egy szerelővel, hidd el inkább tudd meg mi

baja és javíttasd meg most, mint , hogy így használd és komolyabb baj legyen ami jóval többe elsz

2014. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
talán hajtókar csapágy... hidegen beindítva, amíg nem épül fel az olajnyomás, és addig folyamatosan kopog, akkor szinte biztos
2014. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mostanában csak erősebb huzatásnál hallatszik az mi lehet,ilyen kattagó hang?
2014. ápr. 21. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Honda...

Vettél volna Német autót. :D

2014. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az se különb..:)sőt.:D
2014. ápr. 25. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!