Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek Honda Civicet családi...

Vennétek Honda Civicet családi kocsinak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a ti igényeitekhez mérten kell eldönteni.
2014. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a család és milyen kivitelű Civic.

2 gyerek mellé egy sedan vagy kombi elég lehet, a ferdehátú inkább egy gyerekes családnak elég, vagy második autónak (mivel nem tudnátok kirándulni, nem férnek el a cuccok).

2014. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen csakis sedan! Jelenleg 1 gyerekkel elèg a 350Les csomagtartó, de 2vel biztos kevès lesz, valamint megbízható autót akarok, ami 5-10 èvig autó marad!
2014. ápr. 3. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik Civicről van szó. Az EK5 azért már átlépett abba a korba, amikor lehet vinni lakatolni.


Haveromnak EK6 szedánja van, egy gyereküléssel használják, teljesen jól megvannak vele. Ha nagyon sok lomot akartok cipelni és szeretnétek még egy gyereket, akkor hosszabb távon lehet érdemesebb lenne valami nagyobbal tervezni. Egyébkén tökéletesen megfelelő autó.

2014. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt CIVIC-em, 2004-es 6.generációs, 1.7-es dízel.

Kiváló autónak tartom, semmi gond nem volt vele, de itt ugye a tágasság és a praktikusság a kérdés. Most egy Golf kombival járok, de családi célra inkább ezt javasolnám. Ha viszont a Hondába bele vagy szerelmesedve, akkor teljesen mindegy mit javasol egy kívülálló. Kívánom, hogy helyesen döntsetek!

2014. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyira semmibe se vagyok belebuzulva, mindent meghallgatok...

Melyik Golf az a Kombi? Mert igazából a III utániak már nem hozzák a VW minőséget, de már a III-asok között is voltak problémák!

2014. ápr. 4. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy hányas Golfot szeretnél, az a pénztárcádtól függ. Az általad említett 3-as Golfokat 1991-től- 1997-ig gyártották, tehát ezek mind 17-23 évesek. Gondolod, hogy egy ilyet szeretnék Neked ajánlani? Fogalmam sincs, mennyit tudsz autóra költeni, így nem is tudok konkrét javaslatot mondani.
2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Golfot még egyszer nem, ugyanis III-asom van, ezzel még viszonylag nem szívtam, de azért nem vennék újra!

kb. 700.000 lesz attól függően, hogy mennyiért tudom majd eladni(most még elég jó állapotban van 2 szezon garnitúra gumival+ alufelnikkel)

Civicre azért gondoltam, mert nem nagyon hallok róluk rosszat! Inkább a 6 gen vagy attól felfele akarok majd venni.

Csomagtartóban már a Golf is megfelelt, igaz pakolni is tudni kellett azért bele...

2014. ápr. 4. 21:44
 9/9 tomboy454454 ***** válasza:
A honda civic az nekünk tökéletesen megfelelt 20 évig 3 man voltunk a családba de manapság már nem indulnánk el vele a balatonra mert nincs elég hely (a lábad nemigen fér el ha 180centi felett van a sofőr :D) esetleg ezt tudnám ajánlani: [link] vagy ha más autó is megfelel akkor egy ford focus vagy mondeo ha kéred küldök linket :)
2014. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!