Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sisakvásárlás. De milyet?

Sisakvásárlás. De milyet?

Figyelt kérdés
Simsonhoz melyik sisakot választanátok.Cross vagy zárt??
2009. dec. 20. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
zárt az biztonságosabb és télen is kényelmesebb
2009. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ahhoz a zárt kell. én a crossosat nagyobb motorokra ajánlanám, azt is csak akkor, ha pályára lesz használva!
2009. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
crossos SZERINTEM a lassabb gépekhez jó, mert nekem is 120nál elkezdi kapkodni a szél és elég idegesítő tud lenni. de simonnál ez még nem gond + nyáron jobb a hűtés :D
2009. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hali

Szerintem cross ugyanis a motort inkább nyáron használod és a meleg nem kis gondot okozna.Lévén simson így száguldozni nem fogsz a rendőr nem büntet meg mindenki boldog.

Persze a zártnak is van előnye: nem kell szemüveg nem repülnek lények a szádba és az orrodba!!! És az arcodat is védi jobban mint a cross.

Mindenesetre én néznék motoros fúrumokat

2009. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem volt mind2, a zártra szavazok énis, ha nagyon meleg lenne felhajtod a plexit és nyitott lesz :)
2009. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Zárt, simora Grex nem rossz nem is drága én is azt használtam annó.
2009. dec. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagy divat most kis motorokra a krosszbukó, se és a zártat ajánlom, nekem is az van.
2009. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocs a se az de akar lenni.
2009. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
cross szerintem jobban illik a témához
2009. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél crosst!! Nekem is Simsonom van és hidd el kurwaszar amikor 70nél beleszáll a szemedbe egy bogár :S

Másnap úgy bedagadt hogy alig tudtam kinyitni a szemem..

A mostani bukóm egy zárt B-Square bukó, ha felniytom a plexit ugyanúgy szellőzik mint a cross szal nyáron se szarabb semmivel.. viszont ha gyorsan mész lehajtod és kurwajó.. :D Én jóidőben szoktam suliba menni motorral.. hát ha nem lenne a plexi szétfújná az arcomat a szél reggel.. :S Vegyél zártat hidd el nem bánod meg, az enyém kb 15 ezer volt és szeretem :D


[link]


nekem ehhez hasonló van csak az enyémen nem ilyen rusnyán van megcsinálva a plexi meg a szellőzők :D

2009. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!