Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani olyan autókat...

Tudnátok mondani olyan autókat 2 millió forintig amiknek tekintélye van, tiszteletet parancsoló autók?

Figyelt kérdés
nem számít a motor, csak 1995 évtől ne legyen régebbi! (tehát ne legyen 20 évesnél idősebb)
2014. ápr. 12. 22:38
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Amikre én gondoltam első blikkre az a BMW 750i, Audi A8/S8 (régi merciket kizártam, mert az nekem már túl agresszív)
2014. ápr. 12. 22:40
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, az én szememben egyik autónak sincs nagyobb tekintélye, de mondjuk egy porschét, lamborghinit, ferrarit, aston martint, maseratit vagy rolls royce-t azért megnézek. de mitől parancsolna tiszteletet egy BMW?

És a tulajdonosáról végképp nem gondolok sem jobbat vagy többet attól függően, hogy milyen kocsija van, nem tudom, hogy kinél akarsz tiszteletet kivívni egy 20 éves kocsival.

2014. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

2.

hát azért egy régebbi típus is tud meglepetéseket okozni, meg ha beállsz egy 5 méteres kocsi mellé egy régi suzukival ott azért érződik a különbség...

2014. ápr. 12. 22:48
 4/27 anonim ***** válasza:
A 2000 évek forma S Mercedes... Na az a legdurvább. Ez S500. Ennél jobb nincs. Az tekintélyt parancsoló baromira, hiába tizen akárhány éves. Még mindig a pénzesebbek autója.
2014. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát egy alsó-közepes autó is lehet 4,5 méteres, attól a plusz fél métertől én továbbra sem dobok egy hátast. De engem az érdekel, hogy azt várod, hogy ettől téged jobban fog tisztelni bárki, ha egy bömössel vonulsz fel?
2014. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
az E38 7-es, a D2-es A8, vagy a W220-as S-osztály mind jó autó, de szerintem is a merci kinézete veszi fel a versenyt még valamennyire a mai autók formájával, a D2 A8 meg az E38 7-esen már látszik nagyon, hogy régi... de pl S osztály lámpái még azért valamennyire modernnek hatnak
2014. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4.

igen csak azt mondják sok a gond pont azzal a sorozatú mercivel, amúgy a kinézete az újabbnak nem rossz, régi "bálna" merci kicsit túlzás nekem.

5.

nem, de nem szeretem ha pl. nem adják meg az elsőbbséget mert kis kocsim van, és azt gondolják hogy lemondok az elsőbbségről, meg nem féltik magukat a nagy kocsiba sokan, és már én kezdek félni a kisebb kocsiba, meg kezd kisebbségi érzésem lenni, hogy mindenki beáll mellém a nagy kocsival, mintha kinéznének a forgalomból, hogy nekem csak ilyen gagyi autóra tellett. (2001-es Corsám van)

2014. ápr. 12. 23:02
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes nekem F astrám van és még sose gondolkoztam ilyen baromságokon!Az elsőbbséget a Trabantnak is meg kell adni ha a szabály úgy írja elő nem autó típustól függ!És attól,hogy Neked BMW-d vagy Mercedesed van attól nem leszel magasabb rangon!Én se adom meg az elsőbbséget hiába jön velem szembe egy 10 millás autó!

A kérdésedre is válaszolok.Menj el rendőrnek vezess rendőrkocsit és akkor majd kapsz "tiszteletet"!

2014. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Krazt.
2014. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"2.

hát azért egy régebbi típus is tud meglepetéseket okozni, meg ha beállsz egy 5 méteres kocsi mellé egy régi suzukival ott azért érződik a különbség..." ja 5 méteres kocsi és egy kamion között is érezhető a különbség

2014. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!