Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem a választási eredmén...

Szerintem a választási eredmény azt tükrözi, hogy az emberek ítéletet akartak mondani az elmúlt 8 évről. Egyáltalán nem arról, mert az a 2.7 millió ember csodát várna a Fidesztől. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
nem "mert", hanem "hogy". Kicsit kapkodtam, bocsi.
2010. ápr. 26. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Azt gondolom, hogy éhes lettem, megyek enni.
2010. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van benne nyilván ez is.Nem tudom másokat mi motivált,nekem a köreimben csak fideszesek és jobbikosok vannak.Jómagam fidesz szavazó vagyok,amióta lehet választanom.Ennek sok oka van(családi nevelés,vallás,műszaki-agrár szakmúlt rendszer dolgai a családom felé,oktatáspolitika,széchenyi-terv,árvízvédelem 2002-ben,családpolitika stb),ezért nem is volt számomra kérdés az idei x-em.De van jobbikos cimbim.Valahogy nem ismerek mszp-seket.Passz ,hogy miért.Viszont vannak volt szdsz-es ismerőseim,ők nem szavaztak.
2010. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Is-is, nem csak az egyik, nem csak a másik. Sőt, más okok miatt is. Sőt, nem is biztos, hogy csak egy ok miatt szavazott oda valaki, nem lehet ezt gyakran ilyen egyszerűen megmondani.
2010. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy ha rossz és rossz közül lehet választani, akkor épeszű ember még mindig inkább a kevésbé rosszat választja. így is lett. csá.
2010. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Öreg hiba, hogy Mo. még mindig itt tart - hogy nem azért Fidesz, mert egyetértünk velük, hanem mert a "büdös szocik menjenek a p*ba".

Én még 2006-ban is MSZP-szavazó voltam, de azóta volt időm kellően kiábrándulni belőlük - viszont ettől még semmivel se lett szimpatikusabb számomra a Fidesz, és különben se fogok csak azért oda ikszelni, hogy elküldjem az MSZP-t. Helyette inkább voksoltam az LMP-re, mert a felhozatalból csak az ő programjukkal, hozzáállásukkal tudtam azonosulni. Persze más kérdés, hogy így kétharmados Fidesszel valszeg semmit se fognak tudni elérni, de legalább elmondhatom magamról, hogy nem "inga" alapon szavaztam.

2010. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom meglehetősen csökkent képességű aki épp a fidesztől vár csodát..
2010. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!