Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok első autónak?...

Mit ajánlotok első autónak? 700-800 ezerből?

Figyelt kérdés

Nem astra vagy swift vagy focus! olyan amibe beférünk négyen, a sofőrnek nagy helye legyen.

Motor 110le legyen minimum, bezin vagy dízel nem számít, fogyasztás max 15liter, használnám autópályán néha iskolába járni, de főleg élményautónak. Kézi váltóval

Max 700-800 e.ft

Néztem calibrát 16v, 1.9-es tdi golfot, passatot, seat leont 1.9 tdi, 100as audit v6-ost, de egyszerűen akkora a választék hogy nem tudok dönteni



2014. ápr. 14. 16:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

[link]



a világból kimegy, és városban is max 6 litert fogyaszt!

2014. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Rover 600?
2014. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A B Vectra téyleg jó autó, de azért a "városban 6 liter alatt megvan" az nem teljesen igaz azért :)

Ezekből amugy vannak jó kis 2.5-ös verziók is, na azok már elég szépen mennek. Az német 1.6-os benzines konstrukció nekem nem igazán tetszik, mert az átlagosan használt fordulatszám tartományban pont van egy kis "völgy" a nyomatékgörbén, ami elég zavaró, bár magas fordulaton ez is szépen húz. Esetleg ott van a 2 literes benzines is, az már erősebb.

2014. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én is rühellem az opelokat, suzukikat meg a fordokat is.

Ilyesmi elvárásaim voltak mint neked, én vettem egy 96-os A4 1,6 benzint.

7 literből kijövök.

2014. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Elso auto?

Igazabol egy kicsi autoval jobb kezdeni mely kello rutin es tapasztalatod lessz.

Fiat punto 170-200.000 kozott mar kapsz is.

Egy ev elteltevel eladod vagy a roncstelepre viszed igazabol mindegy:)

Masodik auto:

Itt megfontolas targya ,hogy mennyi az a penz havonta amit a kocsidra szeretnel kolteni uzamanyag es olaj stb.

-Keves fogyasztas

-nagy hely igeny

-kezi valto

-sokszor autora szegezett tekintet

-nem borsos ar

450.000 kezdodik

kicsit maffiozo auto

mercedes c osztaly

a w202 korszakbol

PERSZE ONNANTOL KERDES HOGY MILYEN A VEZETESI STILUSOD MERT :::

C180:

-122 pacival 1.8 magyar utakra megfelelo elvaras.

Nem sportos vezetonek ajänlott ,mert ez nyugdijas auto.

Ugyan tud menni kello sebesseggel ,de akkor csak a csekket lehet fizetni ami nem nagy biznisz.

c200 es attol fejebb:

-sportos megy mint a szel foleg ha van benne komplessor.

Sikerult jo peldanyt akkor csak egyszer kell az evben kinyitni a motorhaztetot,olajcsere.

2014. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!