Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék venni Peugeot 307...

Hol tudnék venni Peugeot 307 sw-hez csomagtartó takaró rögzítő pöcköt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sajnos eltört a csomagtartó takaró vászont biztosító akasztó, amit a sínbe kellett becsúsztatni. Egy új takarót nem akarok venni, kizárólag a pöcökre lenne szükségem (2004-es évjárat)

Esetleg valaki tudna segíteni, hogy merre találok ilyet?


Képen mellékelve, hogy mire gondolok: [link]


Válaszokat előre is köszönöm :)



2014. ápr. 14. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet még bontóban sem nagyon adnak magába, ilyet nagyon nehéz lesz találnod. Mondjuk valami régi lepukkant omega kombiból lehet hogy odaadják ami már bontásra van ítélve persze ha megegyezik ezzel. De ha megvan a letőrt darabja akkor próbáld meg összeragasztani, meg valamivel erősítsd meg. Én biztos megoldanám valahogy, vagy valami más anyagból csinálnék rá egyet
2014. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól telenyomtam pillanatragasztóval és körbe szikszalagoztam :D Remélem fogja bírni :)
2014. ápr. 14. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja akkor a két darabot ugy rakd össze hogy mikor megint összeragasztottad akkor furd át az egészet és átmenőcsavarral huzasd össze az megfogja tutira. De valami kis furóval csináld óvatosan nehogy mégjobban eltörjön, és amikor összehuzatod arra is figyelj hogy nehogy a csavart tulhuzd mert akkor is eltörik.
2014. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm az ötletet :)

Bár elég kis darab, de ha szétpattan a ragasztás, akkor megpróbálom.

2014. ápr. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!