Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 107-t láttam akcióban....

Peugeot 107-t láttam akcióban. Érdemes megvenni? Keveset fogyszt, ezért kellene, de külföldre is járnék vele néha. Mennyire megbízható? Mennyire kicsi a csomagtartó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Francia... :D
2011. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, francia, jól mondja az előző. Törődésigényes kocsi, akkor a világból kivisz. Figyelni kell, hogy a gazdája nem-e hanyagolta nagyon el, mert akkor elő fog jönni rajta sok hiba. Ilyen az elektronika pl. Én nem félnék tőle, megbízható kis autó, ha karban van tartva.
2011. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy francia autóval a szomszédba se mernék elindulni nemhogy külföldre.

Volt alattam hasonló, többet rossz mint jó.

Ha mondasz árkategóriát, szivesen nézek pár nála sokkal jobb autót.

De egyébként előzetesbe

Ha feltünési viszketegséged van, és nemzavar, hogy még mindig szervíz igényes autót veszel, akkor Német.

Ha meg minőséget szeretnél, akkor Japán.

Ha nagyüzemű külföld járást tervezel, akkor egyébként javaslom, hogy legalább 1,4 es motorral rendelkezőt nézz.

Pályán meghálálja. Még az egy 1,6 is teljesen jó oda. Azon felül már fölösleges.

2011. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha feltünési viszketegséged van, és nemzavar, hogy még mindig szervíz igényes autót veszel, akkor Német."

Hogyne. Látom te is értesz az autókhoz.

Ráadásul a 107-es Pug nem francia teljesen, hiszen a Toyotával közösen gyártja a PSA-konszern. A 107-C1-Aygo ugyanaz. És a Toyotára azért valamennyire rámondhatjuk, hogy megbízható, nemdebár?

2011. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10:35

Tehát egy szakértővel van dolgunk.

Egy kérdés, feltünt, hogy a német autók szerelmesei, és hősies védelmezői mind azt valják, hogy az autó 100 lóerő fölött, indul, az 1,6 os még a közértbe járásra is kevés, autót csak a bmw tud csinálni, vw akkora márka, hogy szobrot érdemelne, és audi a8 6,5 litert eszik városban?


Egyébként volt már alattam mindenféle autó, suzuki, francia fos, lada, volt opelem, és a mostani Toyotámat, 100%, hogy ismét Toyotára fogom cserélni, mert őszintén mondott bizonyított.

2011. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok tudod elvakult fanok. De ha már itt tartunk, te meg az elvakult japán fanok közt vagy, hisz látom nagyon véded a japókat. És azzal kapcsolatban leszögezném, hogy nincs velük gondom, de nekem, mint Európainak sokkal inkább kell egy német autó, mint egy japán. Ja, és nekem eddig bejöttek a német márkák, egyikkel sem volt semmi bajom.
2011. márc. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!