Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van valakinek 700 ezre...

Ha van valakinek 700 ezre autóra, akkor érdemes még 1-2 évig gyűjtögetni, hogy 2 millió forint legyen a keret, vagy tökéletes egy 700 ezres kocsi is?

Figyelt kérdés
nem létszükséglet az autó, de majd kell mindenképpen (első autó lessz)
2014. ápr. 15. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A szükség dönti el. Most van szükséged autóra vagy jobbat szeretnél és inkább vársz?

Én most vennék kocsit ha 700.000em lenne mert nálunk egy autó van és előre kell mondanom ha használni akarom és vagy odaadják vagy nem.

2014. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

700-ért már rendesen használható autók vannak. Igaz hogy drágább fenntartani mint egy 2 milliósat, de nem vészes.


Viszont ha még nem kell autó akkor ne vegyél, csak költöd rá a szervizt, gumikat, benzint, kötelezőt, súlyadót meg a többit.

2014. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szelepke ***** válasza:

Úgy számold,hogy 500 ezred van autóra,a vásárlás után felmerülő költségek miatt..

Én nem várnék a helyedben még éveket,mert egy új kocsin legalább annyit buksz,mint amennyid most van.

2014. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 év alatt össze tudsz szedni majdnem 1,5 milliót és nem sürgős, akkor én várnék.


Egyébként én az első autómat 1,5 millióért vettem, amire kb 1 évig spóroltam. Még gyűjtögettem volna egy komolyabb autóra, de nekem viszonylag sürgős volt. Egyszerűen nem bírtam tovább a napi 5-6 óra buszozást, éjszaka hidegben ácsorgást, csatlakozásra fölmálházva rohanást.

2014. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kutyus21 ***** válasza:

Helló ha most kell akkor ne várj tovább vegyél egyet

Renault Laguna 1

Opel Astra F cabrió igazi élmény nyáron le hajtott tetővel menni az utcán

Opel Astra G

Citroen Xsara

Volkswagen Vento

Volkswagen Golf 3

Skoda Felicia

Ford Mondeo 1 vagy 2 generáció

Peugeot 306

Peugeot 406

2014. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!