Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max.600-700 ezerig benzines...

Max.600-700 ezerig benzines turbós autó?

Figyelt kérdés
Szgk. vásárlásán gondolkodtam és mindenképp benzines turbos autót szeretnék, mert imádom a menetdinamikáját és a hangját, mondanátok pár ötletet? Japán, német autókra vagyok elsősorban kiváncsi, de jöhet más nemzedéki is.
2014. ápr. 15. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem nagyon van olyan turbós benzines autó aminek nem kell hamarosan turbót felújítani, és az nem olcsó mulatság.
2014. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát az nem probléma mert van még félretett pénzem, amit az autó felújítására félre tudok tenni. Szerelő meg nem gond.
2014. ápr. 15. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Háát ennyiért kapni öreg Volvo 850-eket is. De azt remélem tudod, hogy egy öreg, benzines turbós motorra is el lehet tapsolni simán a vételárat.
2014. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárólag a fosvágen 1.8T-je passzol a kritériumoknak. Passat, A4
2014. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért megnézném a tulaj arcát, amikor megvesz egy 600 000-res 1.8T Passat B5-öt és befigyel egy első futómű felújítás. Ó jajj xD
2014. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó :D
2014. ápr. 15. 20:34
 7/10 Joci_27 ***** válasza:
89%
Az 1.8T-vel szerelt régebbi autók (A3, A4, Golf, Passat, Leon) kicsit lelakottabb állapotban beleférhetnek 700 ezer ft-ba. Nekem is 1.8T A3-asom van, 3 éve vettem, kicsit drágább volt (1 misi), nem mai darab (16 éves), de jó állapotban van, és szépen tartja magát. Ha közlekedésre használom, és nem versenyzésre, akkor 7.5-8 literes átlagfogyasztást lehet kihozni belőle, városban persze ez 1-2 literrel több, de ha kell, akkor elég jól megy :) Nem kifejezetten problémás autó, nekem az ablakemelők és a klíma egyszeri javításán kívül csak karbantartás volt (olaj, szűrők, szilentek, lengéscsillapítók, gumik, fékbetét, féktárcsa). Persze vigyázni kell ezekkel, mert sok a széttuningolt, széthajtott gép, nekem mázlim volt az enyémmel, de érdemes alaposan szétnézni, mielőtt beleugrasz egy ilyen autóba, vagy bármilyen autóba! De ha szerencsés vagy, és kifogsz egy jobb állapotút, sok örömet fog szerezni :)
2014. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fiat punto 1.4 gt
2014. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 VarMa ***** válasza:

-Fiat Punto 1.4 GT Turbo (132le gyarilag, konnyu, kicsit szerviz igenyesek illetve hajlamos a rohadasra, de ha megy akkor besza-behu)

-Fiat UNO Turbo (hatvanyozottan igaz erre amit a Puntorol irtam)

-Audi A3, A4 1.8 turbo

-Volvo S40 T4

-Daihatsu Charade 1.0 GTTi (1.0,12v,101 le gyarilag, kb750kg, alkatreszek beszerezhetok hozza egy kis utanajarassal, eleg komoly meglepeteseket lehet vele szerezni bar eleg felelmetes ebbol az autobol nezni a forgalmat...)

-Citroen Xantia C.T. Activa

-Renault 5 GT Turbo (keresgelni kell de meg ki lehet fogni jobb allapotut)

-Volvo 850 T5

-Mazda 323 1.6 turbo 4x4

-Subaru Impreza GT (meg a "csik" lampas, ha jol tudom 2000-ig gyartottak)

-Lancia Delta II Integrale (mar a gombolyu, elsokerek hajtasu)

-Opel Vectra, Calibra Turbo (van alkatresz hozzajuk boven, az osszkerek hajtasi rendszeruk nem tul megbizhato, es mar azert rohadnak itt-ott)

2014. ápr. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

05:19

Végre egy értelmes válaszoló aki nem kezd el okoskodni hanem a kérdésre válaszol és nem mellesleg nagyon hasznos választ ad.


Tudom, hogy én sem a kérdésre válaszoltam de olyan ritka az értelmes válasz, hogy muszáj volt szóvá tenni.

2014. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!