Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzések voltak benned,...

Milyen érzések voltak benned, mikor megvetted az első Saját autódat?

Figyelt kérdés

Én ma hoztam el, igaz a jogsim még készül, de fel vagyok dobva, mondhatjuk boldog vagyok.

Neked milyen volt? :)



2014. ápr. 15. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Még nem tudom. Talán május elején lesz meg. Vagy májusban valamikor.


Milyen kocsi?

2014. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mikor meglett a jogosítványom már akkor szerettem vezetni de eltelt 2 év meglett a saját autóm és első szerelem ,imádom nap mint nap vezetni egy sokkal jobb érzés ... mk2 for ever
2014. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
én elég boldog voltam meg izgatott de azért kis félelem is volt bennem.
2014. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem saját autóm nincs, de emlékszem, amikor egy lakótársam megvette élete első autóját. A nyolcadik emeleten laktunk, és hetekig minden éjszaka többször felébredt, és rohant az ablakhoz megnézni, hogy megvan-e még. Hiába mondtam, hogy onnan legfeljebb integethetne, még ha viszik is az autóját. Persze nem történt semmi baj, idővel ő is lenyugodott. :)
2014. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Beviz Elek ***** válasza:

Nem akartam kiszâllni belöle 1hétig és imádtam hogy gyorsuláskor majdnem leszakadt a fejem. Nagyon örültem a verdának.

Swift 1.0


A 2. pedig... hasonló volt. Este forgolódtam az ágyban és mentem volna.


A 3.nál ugyanez. Több mint fél éve vettem és most sem akarok kiszállni belöle. A szerelmem:)

2014. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem voltak különösebb érzéseim, számomra az autó egy közlekedési eszköz. Első autónak egy idősebb használat választottam, mert volt eszem. Akkor még nem keretem jól és az idős autót nem sajnáltam, meg legalább nem az utolsó vasamat is autóra költöttem, mint sok más korombeli.
2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja vettem, olyan fapofával csináltam végig, hogy pfff.Igazából még máig nem tört ki belőlem, hogy van egy saját autóm de, rohadt jó érzés mikor beötlik, hogy menni kell valahova és ott vár a kocsikulcs az asztalon, az autó meg az udvaron :D
2014. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amikor jöttem vele hazafelé azon gondolkoztam, újabb, szebb, vagányabb, mint a régi autóm (ami nem volt az enyém, csak úgy "kaptam" 18. születésnapra), de mégis mekkora pénzkidobás volt megvenni.


Mára megszerettem, de nem kell extrém érzelmi vonzódást mögéképzelni. Csak vigyázok rá.

2014. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1# Nekem egy 1996-os 1,6i Audi A4 :)


Akkor nem csak én vagyok így... :D

2014. ápr. 15. 22:43
 10/16 A kérdező kommentje:

7# Igenigen itt is ilyesmi :)

Nem tudom felfogni hogy végre az enyém, de azért jó rá gondolni :)

2014. ápr. 15. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!