Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HONDA ACCORD 2. 0 I-VTEC...

HONDA ACCORD 2. 0 I-VTEC (benzines) vélemények? 2008-TÓL gyártott modellre volnék kíváncsi!

Figyelt kérdés
Akinek ilyen autója van, legyen szíves írja meg milyen tapasztalata van ezzel az autóval. Szervíz tapasztalat, költség, kényelem ilyesmi érdekel.

2014. ápr. 16. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy a Béla?
2014. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen autóm van csak dízelbe.Eddig még csak a kötelező szervizekre hordtam mert még garanciális.De a tervezet szervizeken kívül nem kellet szervizeltetni az autót mert eddig még nem romlott el.(szerencsére)

Az utastere kényelmes elvégre az accordot eleve utazó autónak tervezték ép ezéért vettem én is meg.nekem ez a 2.2 150 lóerős dízelmotor bőven elég bele a 150 km/h kényelmesen tartja hosszú távokon át egyhuzamban is és a fogyasztása is elfogadható. Még a motorja is csendes ilyen tempónál.

A benzin motorral szerelt változatokról nem tudok mit mondani.

2014. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!