Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet pontosan ilyen autó...

Hol lehet pontosan ilyen autó illatosítót kapni?

Figyelt kérdés
Párom régen céges ajándékként kapott egy fajtát, amit nagyon szeretett használni mert tényleg jó illata volt, de sajna most hogy szerettem volna neki venni meglepetésként, sehol sem találok. Ő sem tudja hol lehet ilyet kapni. Szóval kék fenyőfa alakú és bele van írva középre fehér csíkkal hogy: New car scent. Boltban láttam olyat, ami kék fenyőfás, de más felirat volt benne, szóval nem ugyanaz.. Nem használ vagy látott véletlenül valaki ilyet?
2009. dec. 22. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A homasita-ba nagyon sok félét lehet kapni,de benzinkúton is árulnak szép számmal.
2009. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Benzinkútaknál esetleg? De nem tudom amúgy.
2009. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármelyik benzinkúton vagy nagyobb hipermarketben, autósboltban..., én is használtam egy ideig Wunderbaum New Car illatosítót!

2009. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!