Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a zökdkártyám. A...

Lejárt a zökdkártyám. A műszaki viszont még másfél évig érvényes. Januártól állítólag nem kell külön zöldkártyát csináltatni. Ha várok januárig (idén már úgysem megyek sehova) akkor nem kell új zöldkártya? Esetleg újra kell műszakiztatnom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,még nem született meg a döntés az új szabályról.
2009. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senki nem tud semmit:

[link]

2009. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp csináltasd meg,mert nincs zöldkártya és kovács tizedest csak ez érdekli,amikor igazolt
2009. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*igazolt=igazoltat
2009. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed csináltasd meg, mert ha 500m-t mész akkor is megbírságolnak érte. Sőt még mikor viszed zöldkártyára, akkor is igen rendes az az rendőr, aki ha megállítana, elfogadná azt hogy oda mész. Én lejárat előtt pár nappal már megszoktam csináltatni.
2009. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgysem mégy sehova, a helyedben már nem csináltatnám már meg.

Az egy más kérdés, hogy a műszaki vizsgán elvileg rinyálni fognak miatta, amiért nincs érvényes zöldkártyád.

Ha meg úton a műszaki bázis felé megállít a rendőr, akkor is leveszi a rendszámot, ha már elmúlt január 1., ugyanis neked még régi műszakid lesz akkor.

2009. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!