Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes építeni?

Milyen autót érdemes építeni?

Figyelt kérdés
szeretnék egy autót építeni, de nem tudom milyenbe lenne érdemes belekezdeni (márka,típus) olyan lenne jó aminek a kaszniját és a legtöbb alkatrészt nem olyan nehéz beszerezni, sok van belőlük.. ti milyet ajánlanátok?

2014. ápr. 17. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Építeni? a 0-ból akarod felépíteni? Vagy hogy érted?
2014. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak én rakom össze. minden alkatrész adott
2014. ápr. 17. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Építeni egyedi autót érdemes, egy Swiftet, Astrát tök hülyeség. Az épített autóknak pont az egyedisége a lényeg.
2014. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igazából énis egyedire gondoltam.

kaszni azt tudom hogy bármi áron is de 1965-ös shelby cobra-t akarok viszont annak az alkatrészeit meg mindent macerás lenne megszerezni.. és azért kiváncsi vagyok hogy milyen motort, váltót, más alkatrészeket érdemes bele tenni mert annyira nem értek azért ehhez..

2014. ápr. 17. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondoltam hogy az alkatrészek adottak lennének, de egy műhelyben egymagad kb 10 év lenne. És úgy 10 millió ft. Hanem több. Szóval őszintén mondom hogy hülyeség lenne.
2014. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez nem sűrgős.. hobbi gyanánt akarom csinálni néha csinálgatom akár életem végéig 20 éves vagyok ugyhogy van időm .. és már régóta tervezek valami hasonlót
2014. ápr. 17. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Tessék, máris licitálhatsz egyre:

[link]


Bár ezt se árt tudnod előtte:

[link]


Ha nagyon építgetni akarsz, akkor először valami csettegő félét építs, azt legalább forgalomba tudod helyeztetni,és gyakorolni is jó lesz.

2014. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VarMa ***** válasza:

Ne akarj elso korben valami "nagyot" alkotni, mert megfogod utalni es ki fogod ..szni.

Az pedig a masik ha egy ilyennek neki szeretnel latni ami finoman szolva se kis projekt, akkor ne tolunk kerdezd mit vegyel. Ezt mar olyan biztosan kellene tudnod, hogy barki barmit mond te ahhoz ragaszkodsz....


En azt javasolnam nezelodj, bar ezeket a KIT autokat marha nehez lepapirozni Magyarorszagon. Egy ilyen regebben ugy mukodott {nem tudom most hogy megy}, hogy Nemetorszagban vagy Angliaban forgalomba helyeztek a kocsit es ugy mar itthon is belehetett papirozni.

A masik dolog hogy en a helyedben vennek valami lepusztult valamit (legyen az auto, motor, urrepulo, vagy barmi) es foglalkozz vele csinalgasd es ha tovabbra is tetszik akkor lepj bele egy ilyen komolyabb anyagi es fizikai munkat igenylo projektbe...

De hogy a kerdesre is valaszoljak:

-60-as evekbeli Ford Mustang (USA-ban meglehetosen olcson megveheto es olyan motort, futomuvet raksz bele amilyet csak akarsz) es EBAY-rol mindent megtudsz hozza venni. A gaz csak a szallitassal van mert az nem olcso

-Esetleg oregebb angol autok? Triumph, MG

-Matra Simca Murena (ritka de meg mobile.de-n vannak es meg elfogadhato aron is)

-Pontiac Fiero .Ez a KIT autok alapja, erre annyian gyartanak kasznit hogy gyozz valasztani (lehet belole barmi a Ferraritol a Lambon at barmiig). Nezz utana a neten sok mindent fogsz rola talalni


Bocs hogy ilyen hosszura nyult

2014. ápr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Egyaltalan van olyan szakmad, ami az autoszereleshez, lakatolashoz, elektromos munkakhoz, festeshez, karpitozashoz stb kapcsolodik? Persze ha nincs, akkor se 100%-os a projekted bukasa. Olyan 85%-ra tippelek. Persze ha nem szempont, h a befektetett idod es energiad visszajojjon, ne kerdezz senkit, akkor vagj bele most!


Szedj szet egy kerti traktort, vagy akar csak egy benzines szivattyut. Ha a darabokra szedes masfelszerese alatt ossze tudod rakni mukodokepesre, na, akkor gyere es tedd fel ujra a kerdest.


Udv R.

2014. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!