Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 1.4-es 2000-es...

Volkswagen Golf 1.4-es 2000-es évjáratú autóm teljesitményet hogyan tehetem jobbá? Lehet ezt az 1.4es motort úgymond tuningolni? Chiptunning? Sportlégszürő? Turbó? Valami?

Figyelt kérdés
ez életem első autója, szeretem, csak hát gyenge..

2014. ápr. 20. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent lehet tuningolni tehát ezt is. Csak hát kérdés hogy mennyire akarod tuningolni és hogy megéri-e pénzt beleölni, vagy eladod és beszerzel 1 ugyanilyet nagyobb motorral.
2014. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megérné tuningolni, már a gyárból erősebben jött volna ki. Simán ki tudnának hozni jóval több kraftot belőle, egyszerűen nem éri meg. Egy 1.4-es motort nem száguldásra terveztek, normális közlekedésre meg elég.

Ha erősebbet akarsz, nem éri meg hozzányúlni, add el, és vegyél egyet nagyobb motorral. Olcsóbban kijössz, és mégis gyárilag tervezett motor lesz alattad.

2014. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irreálisan sokba kerülni egy rendes teljesítménynövekedés, olcsóbban megúszod, ha eladod és veszel egy másikat.
2014. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VarMa ***** válasza:

maximalisan egyetertek az elottem szolokkal,de annyit meg hozza tennek, hogyha van a csaladban van baratikorben valaki aki autoszerelo vagy villamossagi akkor erdemes venni bele egy bontott motort valtoval es koteggel es belerakni...

1.8 20v 125le, 1.8T 20v 180 vagy225le gyarilag es a golfba ezek csavarra stimmelnek, nem kell vagni alakitani csak kell az ehhez megfelelo bakok,stb...

a bontott motor mindenestol kb 200-250e, plussza a sallangok...De ez csak akkor eri meg ha magatoknak megtudjatok csinalni....

2014. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, 150 loero lesz meg 5 litert fog enni.
2014. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb motor berakása és lepapírozása sem lesz olcsó és sétagalopp.
2014. ápr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek a valaszokat, ehhez akkor nem

nagyon nyulok, csak hat megis az elso autom es ahhoz kepest hogy 13eves nagyszeru allapotban van kivul es belul is, egy osztrak noje volt, elso tulaj volt, most talaltam egy nissan 200sx-et parndorfba probalom felvenni a kapcsolatot a tulajjal hatha eladja :D thx meg1x mindenkinek.

2014. ápr. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!