Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném idővel az 1.6 Seat...

Rákóczi Roland kérdése:

Szeretném idővel az 1.6 Seat Cordobámat motorisztikailag megnövelni.1.6-ból mondjuk 1.8-at vagy 2000-et csinálni. Szerintetek mennyiből jöhetne ki ez a dolog?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

1.6-bol nem lehet nagyobb motort. a regi ladakat lehetett felfurni, de az uj kocsikat nem


az egyetlen lehetoseg ha veszel bele bontott motrot, de akkor a motorvezerlo elektronikat is at kell irni a nagyobb motorhoz


szerintem tul koltseges nem eri meg

mennyi lehet az 1.6? 90le korul?

siman eleg mindenre, ne barmold el

2014. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Többe kerülne, mint eladni a mostani autódat, és venni egyet, amiben nagyobb motor van.
2014. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem éri meg szórakozni vele, egyszerűen veszel egy 2.0 GTI Seatot az 140 lóerő körül van, eszik 6 litert országúton 8 mp körül fent van 100-on, jobb választás lehet.
2014. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ez a régebbi típus...95-ös...Azt sem lehet megbütykölni?

Amúgy meg 75lovas szóval ráférne egy kis pöckölés:)

Én is gondoltam egy nagyobb használt motorra..De nagyon macerás meg drága..

2014. ápr. 14. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:

ismét egy boyracer. 1600/4= 400. 400cm3 most egy henger. de te 2000est akarsz. most a 4 henger mellé ragasztasz még egy ötödiket, vagy azt hiszed hogy 100cm3 tudsz fúrni hengerenként?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__556..

2014. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem sokat lehetne lefaragni belőle...De valamennyit azért csak-csak több a semminél... Meg akkor az 1.6 nem hangzik rosszul meg nem is megy rosszul de akkor is csak 75 lovas... Mivel próbálkozzak? Tuning box? Szerintem nem sokat számít... Sport légszűrő? Szintén nem dob kb semmit csak jobb hangja lesz.. Új sport gyertyák? Vagy a sok kicsi sokra megy?
2014. ápr. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!