Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a Simsonnak?

Mi lehet a baja a Simsonnak?

Figyelt kérdés
Szóval most raktak rendbe, megszakítós gyújtás S51N 4 sebességes motor. Kitisztítottam a karburátorját is és kapott új trafót is. Beindítom első rugásra indul de utánna kifogy a benzin a karbiból és leáll. Megnéztem a karbit de semmi baját nem láttam. Ujra elindítom de megint semmi. Gyertya, szikra, és gyújtás jó rajta teljesen
2014. ápr. 20. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a csapot:)

Csak vicceltem. De ahogy elnézem elenyésző baja lehet. Csap elvan dugulva. Tekerd ki a tankból és szedd le róla a trutyit. Ha nincs rajta, akkor az elzáró/nyitó csapot tekerd ki ahol a 4 lyukú gumitömítés van. Az lesz majd a ludas.

2014. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csap teljesen új tegnap vettem, teljesen jól működik, a karburátorban lesz a gond de nem tudom mi, lehet venni kéne egy újat... de azért kösz a választ
2014. ápr. 20. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a karbit rosszul szerelted össze , és falshot szív.
2014. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, megnézem még egyszer. Esetleg valaki letudná írni hogy ha vennék új karburátort milyet vegyek? Az eredeti 16N1 11-eset vagy vagy 16N3?
2014. ápr. 20. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
S51 be 16n1 a legjobb. Nekem 16n1 8-as van. De vehetsz 16n1 11-est is. Amelyikhez épp gyorsabban hozzá tudsz jutni.
2014. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túszelep nem lehet eldugulva vagy a furat es csak lassan engedi ki a benzint ?
2014. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!