Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelniről a régi súlyok...

Alufelniről a régi súlyok ragasztó maradványait milyen házi tisztítószerrel lehet leszedni? Úgy hogy az aluminium ne sérüljön.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
mondjuk 1 sima rongy és ultra derm de még a zöld színű az eredeti az tuti lehozza
2014. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
ja bocs a féktisztító is jó ilyenekre
2014. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. ápr. 20. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem is jól jött! :)

Féktisztítót megpróbálom. Mikor átraktam a nyári szettet, előtte felnitisztítóval teljesen patyolat tisztaságúra lemostam a felniket. Lepucoltam a ráégett fékport, egyéb koszt, de ezeket a ragacsokat nem tudtam leszedni.

2014. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerült valakinek? Nekem a féktisztító nem hozza le.
2018. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jeladó válasza:
Nekem se. Hülyeséget javasoltak. Mivel ez ragasztó ,(olyan mint pl Palmatex) oldószer kell hozzá, pl erős nitróhígító. Csak óvatosan , ,máshova nem menjen.
2018. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 5 vagyok. Közben elnapoltam a dolgot és pont múlt héten csináltam meg.

A súlyoknak műanyag spaklival (nekem konyhai teflon tortakenő volt kéznél) aláfeszítettem és lejött. A maradék fekete ragacsot amennyire tudtam lekapargattam, a maradékot pedig acetonos ronggyal szedtem el. Gyönyörűen feloldja az aceton. :)

2018. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!