Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kitől/Hol jobb autót venni...

Szeretemakanyeret kérdése:

Kitől/Hol jobb autót venni magánszemélytől vagy ilyen autó kereskednél?

Figyelt kérdés
Azért mert hallottam valamit ezzel kapcsolatban.

2014. ápr. 21. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban magánszemélytől, de van tróger magánszemély is. Mindkét esetben ki lehet fogni jót is és rosszat is.
2014. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint ismerek a környékünkön egy nagyon jó autókereskedést, ahonnan nyugodt szívvel vennék autót, igaz picit drágább, mint a piaci átlag egy adott modellnél, de garantáltan újszerű állapotban és valós kilométerrel adják az autókat.


Ettől eltekintve sajnos a legtöbb kereskedésre nem a megbízhatóság jellemző, így én inkább magányszemélyektől vennék szívesebben autót. Garancia persze semmire sincs, de azért leszűrhető, hogy ki az aki kamuzik és ki az aki gondos gazdája volt az autójának.


Aranyszabály, hogy az autót saját szemmel körbejárjuk, vezetjük, és szintén fontos (ha esetleg nincs megfelelő szakértelmünk), hogy egy szerelővel alaposan átnézessük a kocsit. Ezekkel már jelentősen csökken annak az esélye, hogy bóvli autót fogunk ki.

2014. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen 2-300 ezres kategóriát kereskedőtől semmiképp nem szabad megvenni, de talán 2millió alatt sem érdemes.

Àt kell nézetni és nézni egy szerelővel meg magaddal és akkor talán egy használható autót fogsz kapni.

Azért persze szűrők,olajok,vezérlés csere úgymond kötelező minden esetben használtautó vásárlàsnál.

2014. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zzoltán válasza:
Sajnos manapság már egy magánember jobban hazudik mint egy kereskedő! Azt mondta, hogy első tulajdonos és nem volt festve, de mikor megmértem a sárvédőt kiakadt a műszer, és cak csodálkozott. Kereskedésben a mérés alapvető.
2014. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!