Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb Mazda RX 7 vagy...

Melyik a jobb Mazda RX 7 vagy 8 és melyik generációs?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg még jobb Wankel motoros autó?

2014. ápr. 5. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
RX8 inkább, de mire kell, van más wankeles autó is, nem is gondolnád, hány típus próbálkozott wankel motorral de kevés jutott a szériagyártásig, legtöbbje megmaradt prototípusként. NSU Ro 80 volt még híres wankeles, mára csak a Mazda foglalkozik velük valamelyest.
2014. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2014. ápr. 6. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:

RX7. FC vagy FD. Az RX8-al mindig is voltak fenntartásaim. Már nem az igazi sportgép.

De készülj fel arra, hogy a fenntartás egy vagyon lesz.

2014. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rx7, a 8 as eleg beteges!
2014. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kutyus21 ***** válasza:
55%
Helló hát nekem jobban bejön az RX 8-as egyrészt praktikus de mégis sportos autó szóval mindenképpen RX 8 a jobb.
2014. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rx7- sokkal ritkább és értékesebb
2014. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orfeus ***** válasza:
Az RX8 sokkal betegesebb, már 1.3 milláért kapsz, az újonnani árának a 15-20%-a, szerintem már ez elárulja h vmi nem stimmel. Ha sokáig akarsz autót akkor RX7, bár talán at RX8 jobban néz ki, cseszheted ha 100-150k kilóméternél újíthatod a motort benne, elárulom nem 2 forint.
2014. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!