Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok "olcsó" gyerekmoto...

Hol találok "olcsó" gyerekmotorkat?

Figyelt kérdés

Szóval lett egy kis pénzem. 12ezer. a Bicóm kinőtte, eladjuk majd 10ért. 22 ezer. A szüleim hajlandóak lennének beszállni megint egy tizessel. ez 32.000Ft.


A neten nézelődtem, de vagy nincs leírás róla, vagy 7-8 éves korosztály (én 12 vagy, pár napja :D ) vagy pedig a műanyag motorok. Vagy gondolkodtam, hogy veszek felnőttet, de az meg nagy nekem, nem?


30-40 ezer Ft körül kellene, BAZ.-megyében.

Igazából mindegy, hogy cross,quad vagy esetleg chooper (még ez lenne a legjobb) csak 30-40ezer legyen az ára és lehetőleg gyerek legyen. De ilyet sehol nem találtam.



2014. ápr. 21. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Leginkább terepen használnám ( van egy közeli erdő, régebben ofroad versenyeket rendeztek ott, az tökéletes hely lenne) de néha elmennék vele a városban is. (kis város)
2014. ápr. 21. 19:23
 2/8 kata kata ***** válasza:
2014. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
romet pony való neked ennyiért
2014. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy Babettát tudsz venni ennyiből bőven, még benzinre is marad pénzed. De azt ugye tudod, hogy közúton egy motort sem használhatsz, mert jogsi kell rá? Ha terepre mész, vegyél egy sisakot, lehetőleg zártat és térd, könyök és bokavédő sem árt. Nem egy erőgép, de 30 km/h-val is lehet nagyot esni.
2014. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Remélem a romet pony-t nem lenézés miatt írtad, nagyon zsírul néz ki :D


Azóta már nem 32, hanem 37 ezrem van :) bár nem sokkal több

2014. ápr. 22. 16:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy ez milyen lenne? [link] Jawa Mustang
2014. ápr. 22. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:

én is romet ponyn tanultam, 2 sebességes váltós blokk, kicsi, könnyű, alacsony, olcsó... mi kell még?


ennek meg van rohadva a blokkja, felejtős... max szerelgetni tanulhatsz rajta, jó sokat...

2014. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben találtam sokkal jobbat (szerintem)


[link]


Vagy akkor romet ponyt hol vegyek?

2014. ápr. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!