Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetséges fél évig 1...

Hogy lehetséges fél évig 1 évig veszlödni a jogosítványal?

Figyelt kérdés

Az hogy lehetséges hogy vannak akik egy két hónap alatt szereznek jogsit de halottam olyant is hogy egy évig veszlödött a b kategoriás jogsiért ez hogy lehetséges? Pénz hiány vagy ötször bukik meg mindenből? Vagy mi?

Akkor ha valaki buszal jár be 50 km re tanulni egy évig akkor a busz költség egy évre kb 100-150 ezer és a tanfolyam díj még ennyi akkor 400 ezerből rakott le egy alap b kategoriás jogsit?



2014. ápr. 24. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
van akinek borzasztóan nincs érzéke a vezetéshez, van aki egyszerűen nem tudja, nem akarja megtanulni a szükséges dolgokat, és egy kis szerencse is kell hozzá...
2014. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik alkalmatlanok a vezetésre, de ezt nem ismerik el. A végén aztán megszánja egy vizsgáztató, aztán átlöki. Az ilyenek jól megírják az elméletet, mert beseggelik, de a forgalomba meg azt se tudják, hogy hol vannak.
2014. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
úgy lehet egy évig veszlődni a jogsin, hogy az oktatónak mellettem van még 15 diákja
2014. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vizéli László ***** válasza:
Pár vizsga nem sikerül elsőre, lényegtelen van-e érzéked hozzá vagy sem xy embert minden vizsgán meghúznak valami apró dologért amiért a másikat nem. Valamint nem egyedül tanulsz vezetni ahogy az előttem lévő említette.
2014. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden vizsgám elsőre sikerült, és gyönyörűen, és azért tartott majdnem 1 évig, mert az oktatóm olyan szinten be volt táblázva, hogy 1 héten csak 1x tudtam menni. Ehhez hozzájött az, hogy voltak hetek, amikor kimaradt, mert amikor én szabadnapos lettem volna, akkor már nem volt szabad órája az oktatónak.

Beleesett a karácsonyi-szilveszteri időszak, ami miatt megint elmarad óra.

És volt egy 1-másfél hónapos időszak, ami egy az egyben kimaradt nálam, mert betegeskedtem.

2014. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pl hogy az illető dolgozik e mellette, vagy sem. Ha dolgozik egyértelmű h csak késő du-ként tud menni vezetni, mint a legtöbb ember, ezért hetente max 1szer vagy 2szer tud menni gyakorolni.


aki nem dolgozik tud menni nap közben is vezetni, így akár minden nap tud járni. Hamarabb vezeti le a kötelező km-ert.


És persze van akinek jobban megy, van akinek kevésbé.

2014. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocsánat, aki mondjuk este dolgozik ő is tud menni nap közben vezetni.


Csak az átlag lakósság reggel 8tól 5ig dolgozik, és pont 5 után érne rá vezetni, ezért nehéz időpontot kapni

2014. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!