Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bicskakulcs másolás kód...

Bicskakulcs másolás kód alapján. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy passatom, amihez 2 gyári kulcs volt. mind a 2 bicskakulcs, tehát a riasztó része egybe van vele. az egyiket elhagytam. szeretnék egy másikat másoltatni, hogyan tudom? csak bemegyek egy kulcsmásolóhoz és elkészíti nekem? a kulcsnak a házán különféle számok vannak, az alapján lehet reszelni? ..ez előtt volt egy focusom, amihez annyira elkopott a kulcs, hogy az utolsó hetekben fél óra szórakozás után tudtam csak elfordítani. Bevittem a másolóhoz, és ő sem tudott mit kezdeni vele, mert annyira elvolt kopva.. aztán meglátott az oldalán bizonyos számokat, és ez alapján kezdte el nekem reszelgetni a kulcsot. Lehetséges e ezekből reszelni pl a passat bicskakulcsánál??

#kulcs #bicskakulcs #kocsikulcs #kulcsreszelés #kód alapján kulcsreszelés
2014. ápr. 16. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Magát a kulcs tollát ki tudják reszelni, marni, persze, de ugyan ott van még az elektronika, azt is be kell szerezni valahonnan. Vagy te veszel egy gyári (vagy ha van utángyártott) nyers bicskakulcsot. Ezután a kulcsos bemarja a mintát, utána az immobilizer és távirányító miatt a kulcsot hozzá kell programozni az autóhoz.


Nem olcsó mulatság. Nekem egy Astrám van ahhoz márkaszervizben 40.000Ft-ért rendeltek volna nyers kulcsot. Más alkatrész forgalmazónál legolcsóbban 25.000Ft-ból úsztam volna meg. Plusz a reszelés + a programozás.

Már a nyerskulcshoz is kellett volna az autóhoz gyárilag a biztonsági kártyán kapott kulcskód, illetve a távirányítón, kulcsokon lévő szám.

Gondolom ez a VW-nél sincs másképp.

2014. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt eddig értem.. de a kulcsnyelvbe a mintát belemarni vagyha úgytetszik belereszelni a kulcson lévő számok alapján meg tudja csinálni?
2014. ápr. 17. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Esetleg ha budapesti vagy itt kérdezd meg: [link]

Itt biztosan meg tudják mondani. Nekem itt csinálták meg a kulcsomat. Igaz azt nem kellett másolni, hanem az elektronika volt rajta hibás. Márkaszervizben azt mondták a kulcsomra, hogy kuka, dobjam ki és rendeljek új kulcsot. Itt meg pár ezer forintért megcsinálták. Szóval eléggé értenek hozzá.

2014. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Majd megnézem milyen számok vannak a kulcson, ha tesóm visszahozta a kocsit.
2014. ápr. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!