Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért megbüntet a rendőr?...

Ezért megbüntet a rendőr? Lent írom.

Figyelt kérdés
Elvan törve a jobb könyököm, csuklótól vállig be vagyok gipszelve. Megbüntetnek ha így vezetek? A kórházba is így vezettem le és ment a vezetés.
2014. ápr. 25. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Benne van a kreszbe, hogy a forgalomba csak biztonságos vezetésre alkalmas állapotban vezethetsz, rendőr dönti el igazság szerint, hogy büntet-e érte, vagy nem. De valószinüleg megbüntet, ha meglát, mert úgy itéli majd meg, hogy akadályoztatva vagy abban, hogy normálisan vezess. Egyébként miért akarsz így vezetni? Mi van, ha jön egy olyan forgalmi szzituáció, amit csak normális kézzel tudnál megoldani, és az életed múlik rajta, de te mondjuk nem tudod elrántani a kormányt a kezed miatt? Én azt mondom ne vezess, ha rendőr lát ugyis megbüntet.
2014. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hehe te olyan vagy mint én! :) Kiment a térdem bementem a balesetire kocsival! Begipszelték fekvőgipszet kaptam! A doki megkérdezte hívjanak e taxit mondtam kocsival vagyok! Meg voltak lepődve ,hogy ugye nem azzal akarok hazamenni. Üléstámla hátrahajt teljesen mert csak így fértem be és go haza! Érdekes volt de ment a dolog. :))
2014. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem végszükséglet a vezetés akkor nem vezetek :) De 1-2 napon belül kéne menjek egy kört mert rossz az aksim és félek, hogy leszopódik. A lábaddal azért neccesebb lehetett vezetni, megnéztem volna... :D Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 25. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Indítsd akkor be a kocsit, járasd kb 1500-as fordulaton addig, amíg az az 1-2 kör tartott volna.
2014. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!