Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi 1990 es 1.6 os BMW-t,...

Régi 1990 es 1.6 os BMW-t, vagy egy hasonlo koru 1.8 as Volkswagen golf 2-t vegyek?

Figyelt kérdés
mejk tudhat többet?
2009. dec. 24. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

ajjj


egyébként miért akarsz 20 éves autót venni? NE vegyél 20 éves autót, csak ha értesz az autókhoz műszakilag. bár akkor nyilván nem lenne így itt ez a kérdés. Tehát NE vegyél 20 éves autót, ha nem akarod az összes pénzed rákölteni.

2009. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bömösből 2000 ccm alattit ne vegyél. gyengék ahoz a kasznihoz.

Akkor már inkább a golf, de abből is nem ártana pl egy 1.8 as GTi változat.

2009. dec. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél egy 10 éves Suzukit. Jobban fogsz járni vele.


Ezek a régi BMW-k Golf2-k sok törődést igényelnek. Nem is "menők" semennyire sem, nem is gazdaságos a fenntartásuk. Nem sok érvet lehet felhozni mellettük...

2009. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a bmw-vel nagyobb az élmény, mert csak hátsóhajtás, a golf pedig gyorsabb, dönts te mit akarsz, de szerintem egyik se éri már meg...
2009. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha nem akarod tolni a kocsit, ne vegyél régi autót, max 10 éves, a suzukisnak meg üzenem h mér a suzuki az menő? értelem a köbön... az csak egy japán sz@r
2009. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gondoljatok már bele 1990-es autót szerintem első autónak vesz 1 autónak minek egy 10 éves milliós autó ugyis kinyírja a váltót kuplungot és ha öreget vesz legalább megtanulja megszerelni az autót és nem lesz olyan b@lfasz mint az itteniek h. 1 gyertyacseréhez szervízbeviszik az autót am meg inkáb bmw ha 3-as széria akkor inkáb e36-ost vegyél az 92-es évjárattol van az e30-as nem a legjobb vétel azzal tényleg sok a gond
2009. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

magyarázd el légyszives, hogyha vesz egy 20 éves rozsdás romhalmazt, akkor 0 szakértelemmel hogy a francba fogja megtanulni szerelni? Vagy majd beruház a kocsi árának kétszereséért megfelelő felszerelés egy komplett motor és kasztni felújításhoz? Mert azt nem lehet laposfogóval meg hegesztőpákával végigcsinálni (és mégcska hegesztőpáka sincsen mindenkinek..)


nem azt mondom, mert tényleg szánalmas ha valaki gyertyacseréért szervízbe viszi a kocsit (kivéve ha garis az autó, mivel akkor bukja a garit ha hozzányúl), de azért nem kell túlzásokba esni. Egy komplett autó felújítása szakértelmet kíván + időt + pénzt. és a 10 év körüli autók már nem feltétlenül milliós nagyságrendben vannak.

2009. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja igen, és ha meglenne a megfelelő szakértelme akkor ez a kérdés meg sem született volna, innen gondolom, hogy nincs.
2009. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt elég sokan szereltünk annó kispolát kb 0 szakértelemmel és a végére mindig összeraktuk.Attól ,hogy nincs szakértelem ,de van egy kis akarat onnantól minden megy magától, vesz könyveket és azokat bújja.

Én a helyedben 3 mas golfot vennék mert ahhoz van annyi alkatrész mint a szemét és elég olcsón.És ott ha elszúrsz valamit pár havi fizuból kijön nem úgy mint egy bömös ahol azért kell nyúzni a motort ,hogy menjen az a nagy dög.Mindenesetre sok szerencsét és jó tapasztalatszerzést;)

2009. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

ha jót akarsz, gyűjtesz még egy kis pénzt, és hozol mondjuk némethonból egy e36-ot, és tök nyugodtan vehetsz 316ot, a kedves kommentelő, aki szerint lomha alap elég gyík, de hogy ilyet még nem vezetett soha az biztos, egyszerű utcai használatra zsírbőven elég, az előzések is jók vele, de mielőtt ez a kedves kommentelő visszaugatna, az én 316-om /pill 170 lóerő 70ezer forint ráfordításával, és minden sz*rt az anyósülésen lévő laptopon állítok, a motor kiegyensúlyozottabb lett, és 1 literrel eszik kevesebbet a gyárinál, de ha megkapja a turbókittet tavasszal, amire lelkesen kaparom lét, akkor kb 230 ló lesz, szóval lomhaságról kár szólni, és igen, a turbó csökkenti a motor élettartamát, 300ezer helyett el fog menni kb 270ezret. szörnyű. golf 2-t meg ne vegyél, főleg ha sportosan vezetsz/szeretnél vezetni, agyérgörcsöt fogsz kapni egy orrnehéz elsőkerekes autótól a közel 50-50-es súlyelosztású hátsókerekes bmw helyett. aki szerint meg a suzuki menő, annak küldöm kézfogásom, az egész egy zajos, kényelmetlen bádogdoboz, szerintem te se ültél még bmwben. az a kényelem, minden a kezed ügyében, mindenhol minőségi anyagok, sehol egy cseppnyi menetzaj...

a szánalmas teljesítményről nem is beszélve, nekem max a hátsó lámpáimat csodálhatod majd, de azokat se sokáig.

lehet lepontozni nyugodtan.

2009. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!