Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? Gondolko...

Milyen motort vegyek? Gondolkodtam a ktm 125 exc nevű motoron, szerintetek jó?

Figyelt kérdés
nem rég tettem le a jogsit és inkább cross motorok felé húzódom.ja és úgy 200000 alatt

2014. ápr. 26. 17:21
 1/3 anonim válasza:
Húha ha találsz Ktm exc 125 set ami jó állapotú nem széthajtott és még e mellé rendszámos is ahogy kivettem a szavaidból na ha ilyet találsz 200000 alatt akkor te vagy az év üzletembere.:D Nem sértésből akarom mondani de ennyi pénzért sajnos nem lehet ilyet kapni,mert a Ktm az egyik legdrágább motormárka alkatrészben is.Bár nagyon közkedvelt motor és nyilván nem hiába vesz annyi ember Ktm et nekem személy szerint nem volt még Ktm em.De ha találsz egy jó állapotút ami nincs széthajtva akkor az egy jó motor.Ja és a cross az verseny motor amit crosspályán használnak, az exc az enduró.Persze ezekbe is bizonyos időközönként cserélni kell az olajat meg dugó hajtókar csere, de nem olyan sűrűn mint a crossban.
2014. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ és annyi hogy milyen motort ajánlasz ?
2014. ápr. 27. 10:01
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok és szerintem a Ktm jó vagy esetleg ha találsz fiatalabb Yamaha dt125 ezeket ajánlanám.
2014. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!