Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utast szeretnék vinni nagy...

Utast szeretnék vinni nagy motoron, viszont sisakom nincsen a sajátomon kívül, rögtön megállítanak ha nincs az utason semmi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha meglát a rendőr ha nem lát meg akkor nem de ne kockáztass szerintem mert téged is megbüntetnek
2014. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy most forgalomba is mennénk mert nagyon szeretne velem jönni, hosszabb távra a lány, tehát ezért sem merek elindulni nehogy ügyet csináljanak belőle
2014. márc. 22. 20:05
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Forgalomban, hosszabb távra - és még kérdés, hogy kell-e sisak?


Még én, civil létemre is beállnék melléd és elkezdenék a fejre mutogatni, hogy normálisak vagytok-e vajon...


27F (motoros természetesen)

2014. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen rögtön megállítanak és még a jogsid is elvehetik. Mondjuk az nagyobb probléma hogy eleve eszedbe jutna főleg hosszabb útra elvinni valakit sisak nélkül. Aztán ha megcsúsztok és a feje érett dinnyeként loccsan szét az aszfalton mit teszel?
2014. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy megállítanak, megbüntetnek. Hanem hogy az épsége múlhat rajta, akit vinnél. Főleg ha nem csak a ház körül tennél egy kört, hanem elvinnéd hosszabb útra.

Te jó éj! Tényleg nem értem, hogy egyáltalán hogy merült fel, hogy sisak nélkül vinnéd :S

2014. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem volt gond soha a vezetésemmel, és a városunk sem a motorbalesetekről híres. Megpróbálok akkor bérelni egy sisakot.
2014. márc. 22. 20:23
 7/22 anonim ***** válasza:
De van gond a vezetéseddel, mert így gondolkodsz. Lehetsz te akármilyen ügyes, akármilyen tapasztalt, betarthatsz minden szabályt, ha egyszer csak jön valami barom és beléd megy.
2014. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, és akkor maradjunk annyiban hogy nem a fejünk megy szét hanem a nyakunk törik ketté, vagy agyrázkódást kaphatunk, amikből vajmi kevés a felépülésre való esély, maradjunk ennyiben.
2014. márc. 22. 20:32
 9/22 anonim ***** válasza:

Bizony, leginkább az utas sérül, add oda neki a te sisakodat! Vagy úgy már nem oké?


Csak nekem fura, hogy nincs senki, akitől kölcsönkérhetnél egy sisakot?

2014. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Két közeli barátom van viszont egy teljes napra nem biztos hogy tudnák nélkülözni
2014. márc. 22. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!